75 років тому Семенівщина була визволена від німецько-фашистських загарбників. Але й сьогодні ми з теплом і любов’ю згадуємо подвиг захисників та визволителів рідного краю.

Ні біль важких утрат, ні радість великих перемог не забулися за цей час, адже пам’ять про подвиги наших батьків, дідів, прадідів, братів і сестер та вдячність за життя на вільній землі не мають історичного терміну давності – вони вічні.

Шановні ветерани, дозвольте від усього серця побажати вам миру, довгих років життя, затишку в родинах, наснаги та оптимізму!

Хай кожен ваш день буде сонячним та щасливим! Міцного вам здоров’я, любові та уваги рідних.

Бажаємо вам і надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління.

Районний осередок політичної партії «Рідне Місто»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Oleg 23.09.2018, 07:54
https://www.youtube.com/watch?v=-Sr_3PCD_vw&feature=youtu.be
# святослав 23.09.2018, 15:52
Здолали фашистів , здолаємо і рашистів та їхніх посіпак , ким би вони не прикидалися ! Слава українським Воїнам , які боронили і боронять , нині , рідну землю від окупантів , як з Заходу , так і Сходу ! Слава нашим Героям , які нищать московських окупантів на Сході і в тилу ! Слава Україні ! Смерть ворогам !
# Oleg 23.09.2018, 21:55
святослав,зкажи,а хто все ж таки здолав фашистів.Не пиши дешеві лозунги,вони до цієї теми аж ніяк не підходять.Іще одне зкажи,ну з сходу я розумію яких окупантів,а які окупанти з заходу.
# Логопед_Парубія 24.09.2018, 14:27
Це для тебе, святослав
# Логопед_Парубія 24.09.2018, 14:27

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка