b_385_225_16777215_00_images_news_2018_09_21092018karpyha.jpg

Із нагоди 75-ої річниці визволення України від фашистських загарбників Рада організації ветеранів України за підтримки місцевих організацій проводить Всеукраїнську естафету пам’яті «Слава визволителям України».

21 вересня на кордоні Хорольського та Семенівського району, в селі Карпиха відбулась зустріч та урочиста передача естафети пам’яті «Слава визволителям України» від Хорольського району присвячена цій знаменній даті. Представники органів влади та голова районної ради ветеранів Любов Мазанько, разом із екс-головою ради ветеранів Іваном Трохименком зустріли гостей короваєм та квітами. Після зустрічі відбулась поїздка до села Великі Липняки, де відбулися покладання квітів до Меморіалу жертвам фашизму. Після цього урочистості продовжили у Семенівці.

Хвилиною мовчання вшанували загиблих у Великій Вітчизняній війні і на Семенівській землі. Яскраві квіти майорять на обелісках, пам’ятниках, як знак вічної пам’яті, і залишають у наших серцях біль за втраченою молодістю багатьох хлопців і дівчат, за зруйнованими війною сім’ями, за дітками, що бачили кров і чули свист снарядів; гордість за нашими солдатами, що наперекір усьому вистояли, звільнили Батьківщини від фашистської навали, своїми подвигами дали можливість жити нам, нащадкам. Низький уклін Вам, ветерани! Слава визволителям!

26 вересня відбудеться передача Семенівщиною естафети до Глобинської районної ради ветеранів.

Олена БУГАЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# святослав 22.09.2018, 15:30
Здолали фашистів , здолаємо і рашистів та їхніх посіпак ! Слава українським Воїнам , які боронили і боронять , нині , рідну землю від окупантів , як з Заходу , так і Сходу ! Слава нашим Героям , які нищать московських окупантів на Сході і в тилу ! Слава Україні ! Смерть ворогам !

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка