b_385_225_16777215_00_images_news_2018_sport_gold.jpg

Минулої неділі, 14 жовтня, на стадіоні с. Очеретувате мала вирішитися доля чемпіона Семенівського району з футболу. На жаль, гравці «В. Поділ. Дослідне» не з’явилися на матч з «Оболонню», аргументувавши це тим, що з командою не узгодили місце проведення гри.

Та численним уболівальникам, котрі прагнули цього дня видовищ, нудьгувати не довелося, адже «Оболонь» зіграла товариську зустріч із господарями поля – ФК «Дружба». Матч присвятили Дню захисника України, а перемогу з рахунком 2:4 святкували вже по праву чинні чемпіони – оболоняни, в складі яких забивали Роман Кірпіченко (хет-трик) та Віталій Глоба. В очеретуватців дублем відзначився Максим Остапець.

По закінченню гри для команд провели церемонію нагородження, в якій взяли участь голова Семенівської РДА Віктор Федоренко, голова ГО «Федерація футболу Семенівського району» Олександр Пугачов і Почесний президент ФК «Дружба» Сергій Семигреєнко. Гравців нагородили медалями, кубками та грамотами. Кращим бомбардиром першості із 24 забитими м’ячами став футболіст «Дружби» Максим Харченко.

Наприкінці всі разом зібралися за святковим столом, який об’єднав недавніх суперників на полі, але друзів по життю, адже футбол і політика – речі несумісні!

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Друг Алины Кабаевой 18.10.2018, 11:58
Надо написать заявление в Верховный совет, Кабмин и Администрация Петра Алексеевича, что бы все решения со мной согласовывали...Федерация приняла играть в комышах, можно было бы и в Греблях или Егоровке, но в Дружбы реально отличная арена, при том действительно нейтральное поле, не прикопаешся, в чем загвоздка???
# Засиратор жизнєй брехунів 18.10.2018, 12:59
цирк на дроті );( договорись с подолом договорись з оболоню а потом ше согласуй з міжнарожною федерацію футболу
# Україночка) 18.10.2018, 20:27
Хіба люди не розуміють, що в деяких ситуаціях іти на принцип - тільки собі дорожче... :-* Поділ міг і за первенство в районі позмагатися, так ні, здалися без бою... Зате характер показали );( обідно за них

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка