b_385_225_16777215_00_images_news_2018_04_dolya.jpg

7 листопада у Полтавській обласній універсальній бібліотеці відбулася церемонія нагородження переможців обласного щорічного конкурсу «Краща книга Полтавщини 2018».

Цьогоріч на конкурсі, який, до речі, проводився вдванадцяте, видання були представлені в 7 номінаціях: «Краще історико-краєзнавче видання», «Краща університетська книга», «Краща поетична збірка», «Краще видання для дітей та юнацтва», «Культура і мистецтво», «Краще іміджеве видання», «Краще прозаїчне видання». Маємо велику радість сповістити наших читачів, що в останній категорії маємо перемогу нашого земляка, краєзнавця Євгена Бутенка. Книга Євгена Павловича «Доля героя з Полтавщини» виборола І місце.

Нагадаємо, книгу, в якій автор розповідає про долю українського військового льотчика Івана Івановича Даценка, видано за сприяння відомого на Семенівщині Володимира Онищенка, котрий був представником району в обласній раді VI скликання, а також нашого земляка – Сергія Семигреєнка.

Книга вийшла в світ завдяки одному з кращих видавництв не лише в області – ТОВ «АСМІ», директором якого є заслужений економіст України Іван Момот. Івана Михайловича, якому 1 листопада виповнилося 60 років, пам’ятають очільником тієї ж таки облради VI скликання.

Тож, наостанок, від усієї семенівської громади передаємо «привіт» в обласний центр, де наразі проживає Є. П. Бутенко, вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів на літературній ниві!

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Romashka 20.11.2018, 15:02
Пишаємося талановитим земляком! :-)

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка