b_385_225_16777215_00_images_news_2017_sport_f3c5f82150c588a74cab4104f66d06fd5d9bcb1a.jpg

На засіданні виконавчого комітету Семенівської селищної ради 30 березня було заслухано про підсумки спортивно-масової роботи на території громади в 2020 році.

Спортивно-масова робота на території  Семенівської селищної ради була в цілому організована на задовільному рівні та проводилась відповідно Закону України «Про фізичну культуру і спорт», Указу Президента України від 28.09.2004 р. № 1148 «Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту», Указу Президента України від 2.08.2006 р. № 667 «Про національний план дій щодо реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту», Програми розвитку фізичної культури і спорту населених пунктів Семенівської селищної ради на період 2017-2020 р.р., (затвердженої рішенням сесії Семенівської селищної ради 1-го скликання від 20.01.2017 р.)

Протягом 2020 року робота з даного питання була спрямована на розвиток, популяризацію фізичної культури і спорту в громаді, залучення різновікового населення до активних занять фізкультурно-оздоровчою та спортивною діяльністю, створення сучасних умов для забезпечення оптимальної рухової активності жителів громади.

Згідно плану роботи в 2020 р. було проведено:

  • традиційний турнір з волейболу в с. Веселий Поділ – січень;
  • відкритий турнір з настільного тенісу, присвячений виведенню військ з території Афганістану – лютий;
  • відкритий турнір ОТГ з волейболу – лютий;
  • турнір з настільного тенісу «Турнір друзів» с. Веселий Поділ – березень;
  • традиційний турнір з волейболу серед жінок, присвячений Міжнародному Дню 8 березня, с. Веселий Поділ – березень;
  • турнір на кубок ОТГ з міні-футболу – травень;
  • турнір ОТГ з настільного тенісу – листопад;
  • відкритий передноворічний турнір з настільного тенісу – грудень.
  • участь ФК «Семенівка» у чемпіонаті області з футболу – квітень-жовтень.

Команда спортсменів Семенівської селищної ради брала участь в обласних змаганнях серед сільських команд ОТГ на «Кращу спортивну громаду Полтавщини»,  де посіла ІІ загальнокомандне місце. Команда змагалась з таких видів спорту: настільний теніс, волейбол, міні-футбол, гирі, шахи, шашки.

Тенісисти Семенівської ТГ неодноразово брали участь в обласних і рейтингових турнірах в Україні, а саме: м. Кременчук, м. Олександрія, м. Горішні Плавні.

На території Семенівської селищної ради працює Семенівська ДЮСШ. У Семенівській ДЮСШ функціонує 5 відділень (спортивних секцій): волейбол, гирьовий спорт, теніс настільний, футбол, боротьба дзюдо. На базі Семенівського НВК №1 (футбол, теніс настільний), Семенівського НВК №2 (футбол, гирьовий спорт, волейбол), Веселоподільської ЗОШ I-III ст., (волейбол, теніс настільний), Семенівської ДЮСШ (боротьба дзюдо, гирьовий спорт), жіноча оздоровча гімнастика, фітнес ( загальна кількість 15 груп).

У спортивній школі працює 9 тренерів-викладачів, з них: 2 – за основним місцем роботи (штатні), 7 – за сумісництвом. Загальна кількість учнів 274. Тренується 13 груп початкової підготовки - 208 учнів, 5 груп базової підготовки – 66 учнів.

Для організації фізкультурно-оздоровчої роботи використовується діюча спортивна база та існуючий потенціал фізкультурних кадрів.

Кошти в сумі 45000 грн спрямовані на заходи, передбачені у бюджеті громади в рамках виконання Програми з розвитку фізичної культури і спорту населених пунктів Семенівської селищної ради на 2021-2025 роки. У 2020 році використано 96899,2 грн на спортивно-масову роботу.

Довідку підготувала начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради Н. М. ПЕТУХОВА

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+1 # Геннадий 08.05.2021, 21:28
Не густо. Раньше за месяц больше спорта было, чем сейчас за год. И с деньгами непонятно: сколько использовали 45 тысяч, или 97?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка