Жнива 2021 року вже стали історією. Незважаючи на всі природні катаклізми та фінансові негаразди, до честі хліборобів – вони склали черговий іспит практично на «відмінно», адже, як завжди, попрацювали на славу. На черзі збирання пізніх і технічних культур: соняшнику, кукурудзи, цукрових буряків...

А головне – це підготовка до наступного агросезону, адже вже зараз потрібно подбати, щоб у 2022 році бути з хлібом.

У ПСП «Дружба» стабільно разом із роботами по обробітку та посіву на власних землях проводиться така ж робота на ділянках, що перебувають у власності пайовиків господарства. Підприємство з Очеретуватого найпершим у Семенівській територіальній громаді розпочало осінньо-польову кампанію для своїх клієнтів.

Як повідомила обліковець ПСП «Дружба» Тетяна Міщенко, для успішного виконання соціальних завдань, що ставить перед собою господарство, була розподілена техніка.

«Частину технічних засобів зняли з обробітку полів, що орендує «Дружба», – говорить Тетяна Миколаївна, – і направили у розпорядження пайщиків, щоб максимально задовольнити потреби селян».

А поки що зустрічаємо осінь – збирання пізніх сільгоспкультур, оранка на зиму й посів ранніх зернових. Із пайовиками ефективно працюють три бригади. Цими днями у Рокитах працівники «Дружби» здійснюють пайовикам обмолот кукурудзи, у Василівці – соняшнику, а в Семенівці, Карписі, Вереміївці, Тарасівці, Тройняках, Бакумівці, Заїчинцях – сіють зерно. Далі у планах – Очеретувате, Вербки, Трубайці. Під керівництвом Олександра Каспіра проводить сівбу Іван Дьомін, дискування – Віктор Васецький, на підвозі зерна – Антон Баган. У бригадах Олександра Лепія та Олександра Приходька трудяться Володимир Осадчий, Юрій Одновол, Киприк, Сергій Михайлюта, Олександр Колотій, Олександр Реміняка.

«Село без роботи не існує, така вже доля його мешканців, їхній довічний хист і любов до землі. Сани до зими, як говориться, треба готувати з літа!» – доповнила Т. М. Міщенко.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка