У ході попередніх слухань питань ІІ пленарного засідання V сесії селищної ради запланована на сьогодні, 28 жовтня, бюджетна комісія не відбулася.

Селищний голова Людмила Милашевич, що була присутня, запропонувала розглянути профільні бюджетні питання на земельній комісії – її засідання по плану одразу ж після бюджетної.

Натомість, цим вона викликала обурення голови комісії Валерія Книша. Валерій Євгенович назвав це грубим порушенням регламенту та вказав, що подібний вихід із ситуації лише погіршить і так неналежну підготовку до пленарного засідання.

Він також заявив, що фракції «Рідне місто» та «УДАР» просять перенесення сесії з 29 жовтня. Чи відбудеться завтра сесія?

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+2 # Орион 28.10.2021, 18:56
Ну Книш брехун, добре. А хто ж тоді Великий брехун? Автор цього вислову? Як вони задрали вже своїми преміями і роздутим штатом! А реальних справ немає!
+3 # Назар 28.10.2021, 20:59
Валєра так ти ж голова бюджетної комісії тобі і карти в руки ,передивіться штатний розпис і постав тим дармоїдам мінімалку,на АСТАРТІ люди по 12 годин за мінімалку батрачать.А тут в селишній подивіться їхні декларації ,вони вже скоро мільйонерами будуть .Ая-яй почуття совісті відсутнє-,стидоба.Не можна людям бути довго при владі.ВЛАДА портить людей. :-*
+1 # Орион 28.10.2021, 23:06
ВЛАДА ПОВИННА МІНЯТИСЬ. Влада дуже страшний і підступний "наркотик", і тому незмінна влада - це діагноз, хвороба суспільства. Влада розбещує, спотворює людину. І надзвичайно мало людей змогли опиратись згубному впливу влади, подавляюча більшість НЕ ЗМОГЛИ.
+4 # Геннадий 29.10.2021, 15:34
Должна меняться, но менять должны лучшие, а не худшие. Не все лучшие работают, не всех лучших пускают на должностя. не все лучшие нравятся и власти и оппозиции.
+1 # Геннадий 29.10.2021, 15:47
В АСТАРТЫ есть хозяева, они устанавливают зарплаты и длительность рабочего дня. В работников отг хозяин - закон. В соответствии с законом зарплаты и график. А астартовцы пускай бастуют. они местные, а их хозяева залетные.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка