Сьогодні на пленарному засіданні Семенівської селищної ради було гаряче. А сценарій дуже схожий на нещодавно події в парламенті.

Нагадаємо, народний депутат Гео Лерос, під час виступу, з трибуни назвав президента Володимира Зеленського «зрадником», показавши непристойний жест.

Під час другого засідання V сесії селищної ради депутат Василь Голодний нагадав своїм колегам, що минув рік їхньої каденції. За ці 12 місяців, за його словами, нічого істотного, а головне позитивного в територіальній громаді зробити не вдалося. Він звинуватив у цьому Людмилу Милашевич, адже, на його думку: «всі з проблеми з голови». Наостанок з вуст Василя Петровича випадково (а може і ні) були промовлені слова «недовіра» та «імпічмент».

Валерій Книш попросив виконавчу владу «не робити з депутатів «ідіотів», маючи на увазі підготовку до сесії. Також Валерій Євгенович вказав працівникам виконкому на поспіх у роботі та прийнятті рішень. Зокрема, це стосувалося місцевої комісії з питань ТЕБ та НС, на якому 4 листопада прийнято вкрай важливе рішення локального нокдауну, а вже 5 листопада в 00 год. 00 хв. воно набуло чинності, чим спровокувало паніку в населення через непоінформованість. Також він назвав неприйнятими примусові підходи до голосування за проекти Бюджету участі.

Із-поміж усіх виступів у Різному, слід виокремити емоційне послання до присутніх жителя селища Рустама Піддубного. Словами це важко описати, тож дивіться!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+4 # Геннадий 06.11.2021, 13:21
ВП наконец-то понял. что его конкретно киданули. В Поддубного хочу спросить: сколько авто он пригнал из ато? И где взял? Трофей, или все же изъял в мирного населения?
-3 # Орион 08.11.2021, 10:43
"Какая омерзительная личность!" Із стільця не встане, брехня на брехні, власний гонор, "Повірте мені"! Я хочу сказати і т.д.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка