b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_hand-to-hand.jpg

Від часу створення колл-центру волонтерської допомоги при Семенівській селищній раді (голова організації Назар Борисенко) минає місяць. Як би не важко було упорядкувати та скоординувати роботу усіх залучених, подолати недовіру, знайти надійні «канали» постачання та вибудувати логістику, є напрацювання та здобутки, про які слід зазначити.

Від нашої громади на даний час мобілізовано близько 300 мужніх, сміливих, завзятих чоловіків. Над забезпеченням їх потреб і працює колл-центр: здійснюється збір інформації про необхідну допомогу та зосередження зусиль волонтерів на реалізації запитів військовослужбовців. У перші ж дні роботи відкрито рахунки; надіслано листи від імені організації до агровиробників та приватних підприємців з проханням про благодійну допомогу; виготовлено посвідчення волонтера; складено список авто, які залучаються до перевезень; надано сприяння у підготовці документації для пропусків волонтерських авто на блокпостах; узгоджено роботу із відповідальними координаторами у населених пунктах громади; перераховано від працівників бюджетних установ одноденний заробіток; встановлено скриньки у магазинах для збору коштів від населення.

Щотижнево завдяки допомозі мешканців громади, які відгукнулись на заклики про збирання коштів, продуктів, засобів гігієни, одягу, медичних засобів та іншого, два-три авто волонтерів курсують до Харківської, Київської, Донецької, Дніпропетровської областей. Це Артем Дмитріченков із Василівки, Назар Борисенко з Вереміївки, Володимир Саміков із Семенівки та Іван Надженко з Біляків, Олександр Подорожняк із Очеретуватого та інші, які разом із водіями намагаються доставити усе зібране від родичів, волонтерів, небайдужих до адресатів – наших захисників та жителів постраждалих від війни територій.

У перший тиждень роботи центру від Богдани Сіренко та Павла Добрика ми отримали більше 3,3 тисяч дитячих підгузків, дитячого харчування та іграшок, які передаємо вимушено переміщеним особам. Від івент-організації «Дитяче Свято Градизьк» та Дарії Верменич ми отримали гуманітарну допомогу тканиною та фурнітурою для відшивання розвантажувачів.

До проведення акції Великодній кошик долучились усі мешканці громади, завдяки чому до земляків-військовослужбовців було відправлено 4 буси із святковою провізією. Також на гуманітарні потреби протягом цього місяця відвантажено 1,5 тисячі банок рибної консерви, 5 тисяч вареників, більше 2 тисяч пиріжків, більше 2 тисяч банок солоної та солодкої консервації, близько 400 л молока. Особлива вдячність за оперативність та безвідмовність Тетяні Тарапунець та жителям Кривої Руди, Степанівки, Бурімки; Наталії Смазі та жителям Вереміївки, Валентині Вакуленко та василівцям, Ліні Гетьман, Ларисі Венгер та усім паніванівцям і веселоподільцям.

Потребу у розвантажувачах, підсумках, аптечках, балаклавах забезпечують швачки, дівчата-майстрині на всі руки із Будинку дитячої та юнацької творчості та Галина Пилипенко із своїми колегами. Про те, наскільки це значна допомога свідчать об’єми виконаних ними робіт – це 66 розгрузок, 58 балаклав, 56 аптечок, 6 футболок, 40 трусів, 40 чохлів для касок, 4 плитоноски, підсумки для магазинів – 7 штук, 1 комплект літньої форми та ін. Родина Назара Борисенка відшиває плитоноски та виготовляє плити до них – станом на 10 травня 61 штуку. Також ним надано в якості гуманітарної допомоги  ліки на суму 84 тисячі гривень, з яких формуються аптечки та надається допомога госпіталям.

За ініціативи Семенівської селищної ради та відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту днями проводився благодійний турнір з міні-футболу, під час якого було зібрано на потреби військових 8 тисяч гривень, на ці кошти закуплено військове спорядження.

Загалом за час роботи центру надано допомогу 40 військовослужбовцям (надіслано посилки чи передано особисто через волонтерів).

На рахунки колл-центру за цей час надійшло 116 тисяч гривень, які витрачено на придбання берців, форми, футболок, головних уборів, рюкзаків, ліхтарів, наколінників та ін.

Ми робимо усе, що в наших силах і поза ними, аби тільки підтримати наших військових, одягти, нагодувати, вилікувати, виявити турботу і вдячність. Ми щиро вдячні усім вам, шановні земляки, за вашу активність, готовність віддати останнє, за розуміння цінності тієї роботи, яку виконують для нас вони – наші ЗАХИСНИКИ!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка