b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Business_posivna.jpg

На ланах приватного сільгосппідприємства «Дружба» у розпалі хліборобський сезон. На деяких полях активно працює техніка господарства, а на інших уже бачимо перші результати весняно-польових робіт. Аграрії на чолі з Максимом Семигреєнком докладають величезних зусиль, щоб отримати високий урожай, адже теперішнє значення сільського господарства в економіці країни важко недооцінити.

Та, незважаючи ні на які біди, соціальна політика ПСП «Дружба» – у пріоритеті. Цієї весни 114 пайовиків вирішили сіяти ячмінь і кукурудзу, скориставшись послугами господарства. Трактористи «Дружби» завзято та якісно трудилися на земельних ділянках у с-щі Семенівка, селах Очеретувате, Оболонь, Липняги, Єгорівка, Малинівка, Вербки, Дем’янівка, Тукали, Калинівка, Рокити, Чаплинці, Василівка, Новоселиця. Дякуємо за працю Олегу Шкілю, Денису Шаповалу, Олександру Михайловичу, Юрію Одноволу, Борису Бугрію. Загалом хлопці засіяли близько 90 гектарів площ під кукурудзу та 100 гектарів ячменю.

Любов КНИШ

За даними Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації, станом на 20 травня аграріями області посіяно 1349,6 тис. га сільськогосподарських культур (96% до прогнозу), в тому числі ранніх зернових та зернобобових – 91,9 тис. га. Гречки посіяно – 2,0 тис. га (80% до прогнозу), проса – 4,6 тис. га (85% до прогнозу).

Наближається до завершення посів кукурудзи та сої. Кукурудзи посіяно 590,4 тис. га, або 95% від прогнозу, сої – 102,6 тис. га, або 84% від прогнозу.

Завершено посів соняшнику – 384,2 тис. га.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка