11 червня у Криворудському дендропарку було гамірно – цього дня для дітей Семенівської громади влаштували екскурсію в мальовничому куточку нашого краю.

Організатор заходу Віталій Степанець до підготовки поїздки підійшов творчо: дітлахи мали змогу провести час разом зі своїми батьками, а, власне, екскурсія не обмежилася знайомством з парком, а поєдналася з активним відпочинком. Саме тому ініціативу підтримали чимало жителів і гостей Семенівщини.

Зустріли гостей невтомні господарі й натхненники дендрологічного парку, подружжя Павла та Валентини Бабарик. Їхні славетні екскурсії відомі кожному, адже щоразу розповідаючи про парк, вони не втомлюються робити це з великим задоволенням, ентузіазмом і теплом. Продовжилися події суботнього літнього дня в Кривій Руді дебютом чергової ініціативи В. Ю. Степанця.

– Потрапивши вперше до Криворудського парку, я не міг позбутися нав’язливої ідеї зробити тут щось особливе, – говорить Віталій Юрійович. – Тут дійсно особлива аура, атмосфера затишку, спокою. Одразу відчуваєш, що парк посаджений з любов’ю. От і подумалося, а чому б не провести процес пізнання себе, яким є заняття йогою, під унікальними деревами, серед пахощів трав і квітів, тобто у єднанні з природою. Я переконаний, що це ще більше підігріло інтерес до тих секцій, які вже вдалося створити: бокс, теніс, тактична підготовка, футбол, а тепер і йога. Таке дозвілля має право на існування, і воно повинно бути, адже наші діти повинні розвиватися, корисно відпочивати та, взагалі, мати щасливе дитинство.

Дебютне тренування з йоги провела для всіх бажаючих інструкторка Анжела Іващенко, котра переїхала до нас із Маріуполя. Для любителів більш контактного й активного спорту урок із боксу провів тренер Денис Пояцика, десятиразовий чемпіон України, чемпіон (2006 р.) і дворазовий бронзовий призер Європи, бронзовий призер Кубка Світу (2007 р.), переможець Кубка президента Вірменії (турнір класу «А»), Абсолютний чемпіон України, бронзовий призер Всесвітньої Серії Боксу WSB у складі команди «Баку Fires», капітан «Українських Отаманів», заслужений майстер спорту з боксу.

По закінченні занять діти та їхні батьки відновлювали сили чудодійним місцевим чаєзбором, смачним кулішем та випічкою від криворудців. Долучилася до символічного святкового столу господиня із Семенівки Лілія Степаненко зі своїми смаколиками, а дякуючи Андраніку Єсаяну та Олександру Дусіку маленькі організми дітлахів поповнилися корисними вітамінами. Символом цього мінісвята стала маленька художниця з Біляків (на фото), а його кульмінацією – заворожлива гра скрипки Анни Кобилінської, від мелодії якої по-особливому зазвучав Гімн України.

Щира вдячність від організаторів Семенівському селищному голові Людмилі Милашевич за наданий дозвіл на використання шкільного транспорту для поїздки та депутату Полтавської обласної ради, директору ТОВ «Агріс» Володимиру Куцоволу за пальне до нього.

Особливі слова подяки Віталій Степанець надсилає в адресу депутата селищної ради, голови ФГ «Пролісок-2012» Тетяни Тарапунець та голови ФГ «Проскурня» Анатолія Проскурні. Окреме дякую Віталій Юрійович говорить молодим підприємцям нашого селища Петру Сліпаченку і Максиму Семигреєнку за активну участь у житті громади, ініціативу, що проявляють хлопці до нових і цікавих починань.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка