b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_presentation_avtomagazin_P1210837.jpg

10 лютого у спортивно-розважальному комплексі «Атлант» відбулась ділова презентація нового проекту «Автомагазин». У ході зустрічі, в якій узяли участь керівники, менеджмент та бухгалтерсько-економічна служба агрофірм ПСП «Дружба», ТОВ «Агромлин», СВК «Трубайцівське», представники торгівлі, партнери ФОП «Сутковий», ПП «Парнюк», представники фермерських господарств ФГ «Золотий колос-2014», ФГ «Агрогарант», ФГ «Кулики», ФГ «Пролісок-2012», обліковці паїв, місцева громада та районна влада, обговорювалися основні проблеми аграрної галузі й життя села. Ідея створення нового проекту належить засновнику ПСП «Дружба» Сергію Семигреєнку, який представляє раду сільськогоподарських товаровиробників району, а керівником проекту є заступник засновника ПСП «Дружба» Валерій Книш. Основна мета створення «Автомагазину», що є одним із проектів започаткованої програми «Пайовик», – це тісніша співпраця з пайовиками в нинішній складний як політичний, так і економічний час, пряма адресна допомога пайовикам, підвищення оплати за паї за рахунок зменшення ціни на продукцію, що реалізується громадянам.

На презентації С. В. Семигреєнко зазначив, що ідею проекту виношували давно. – На сьогодні, – зауважив Сергій Васильович, – маючи більше двох тисяч пайовиків, ми готові боротися за кожного, але чесними методами. Наші пайовики, які є  жителями сільської місцевості, залишилися напризволяще. Тоді, коли в містах продукти харчування дешевші, у селах, де вони безпосередньо вирощуються, – найдорожчі. Новостворений проект передбачає завезення товарів за попереднім замовленням. Автомагазин  матиме п’ять маршрутів по району і працюватиме щодня, крім вівторка та неділі. В основному ми будемо працювати для пайовиків, але цими послугами можуть скористатися всі жителі сіл. Існуватиме гнучка система знижок. Також великою проблемою для сільського жителя залишається вирішення земельних питань, отримання юридичної консультації, оформлення спадщини тощо. Для цього треба неодноразово їздити до райцентру і, зважаючи на погане автобусне сполучення, ще й автотранспорт наймати. Тож для спрощення надання таких послуг до селян приїжджатимуть спеціалісти із земельних та юридичних питань, а також старший обліковець по паях. Будуть виготовлені пайові книжки, де зазначатимуться відносини з пайовиком (орендна плата, ліміти, система оплати).

– За задумом, – говорить керівник інноваційних проектів Валерій Книш, – цей проект повинен усіх об’єднати: тих, хто здає в оренду свою землю, хто обслуговує людей на селі, представляє сільську владу, тих, хто працює безпосередньо в полі, вирощує врожай і годує всіх нас.

Сергій Парнюк, який є одним із тих, хто буде реалізовувати проект у життя, зазначив, що нині замість дефіциту товарів спостерігається дефіцит коштів. Тож для того, щоб покращити сімейний бюджет наших пайовиків, і створений цей проект. Вони зможуть зі знижками отримати якісний товар у широкому асортименті. Це ковбасні й кондитерські вироби, риба та рибопродукти, товари власного виробництва комплексу «Атлант», а також сільськогосподарська продукція ПСП «Дружба».

Відповідальна за економічну складову проекту, заступник керівника ПСП «Дружба» Тетяна Лисенко зокрема наголосила, що проект набув особливої актуальності при нинішній ситуації, яка склалася в нашій державі. Це здорожчання практично всіх товарів та послуг, нерегулярність та відсутність транспортного сполучення між населеними пунктами тощо. – На жаль, реформи, що приймались у нашій державі впродовж останніх років, – зазначила Тетяна Олександрівна, – не дають фундаментальних змін в економіці. Основною метою новоствореного проекту «Автомагазин» є допомога пайовикам. Маршрут автомагазину проходитиме майже по всіх селах району, де знаходяться пайовики ПСП «Дружба», ТОВ «Агромлин» і СВК «Трубайцівське». Сподіваємося, що селяни залюбки скористаються послугами автомагазину і цей проект стане прикладом турботи про село та людей, які проживають у ньому. 

Представник юридичного та земельного відділу ПСП «Дружба» Олександр Приходько наголосив, що надання юридичних та консультативних послуг, довідок пайовикам і всім жителям сільської місцевості відбуватиметься за спрощеною процедурою. Андрій Колісник, який віднедавна очолює ПСП «Дружба», зауважив, що проект має соціальне спрямування, а для цього необхідне економічне підгрунтя, яке бере на себе господарство «Дружба». Тож необхідно зміцнювати виробництво та збільшувати обсяги вирощування продукції. Плануємо в цьому році введення в структуру посівних площ нової культури, яка є більш експортною, – гарбуз на насіння. Будемо закупляти відповідне обладнання, й, можливо, автомагазин допоможе селянам реалізовувати вирощене насіння гарбуза. 

Тимчасово виконуючий обов’язки голови районної державної адміністрації Микола Недюха та селищний голова Людмила Милашевич подякували організаторам проекту за добре починання, співпрацю, підтримку сільської влади, кожного жителя громади. На сьогодні ідей багато, а виконувати немає кому. Тож дуже добре, що в наш час є такі небайдужі люди, які дбають про громади.

На думку Заїчинського сільського голови Сергія Сироти цей проект має майбутнє, адже велика кількість людей похилого віку залишається наодинці зі своїми проблемами і не на кожній території сільської ради є господарство, яке має змогу підтримати своїх пайовиків.

На тлі нинішньої нестабільності презентований проект уселяє віру в краще. Для успішної його реалізації необхідна співпраця з місцевими громадами, особлива надія на допомогу сільських голів. Тож підтримаймо добре починання!

 Презентація «Автомагазину»  Презентація «Автомагазину»  Презентація «Автомагазину»
 Презентація «Автомагазину»  Презентація «Автомагазину»  Презентація «Автомагазину»
 Презентація «Автомагазину»  Презентація «Автомагазину»  Презентація «Автомагазину»
 Презентація «Автомагазину»  Презентація «Автомагазину»  Презентація «Автомагазину»

Лідія Лобода
Фото Михайла Погрібного

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Влад 10.02.2015, 21:40
Одного разу був присутним на так сказать(планьоркіі) великий пан Сергій Василович сказав: ми дуже сильно забрехались давайте хоч ближнім один одному не будем брехать,
0 # Рибак 10.02.2015, 21:54
Ото якщо сказав СВ, що ви дуже сильно забрехались, так слухайся, не бреши...
0 # вічіслав 10.02.2015, 22:05
ми забрехались.. нас забрехали.. ми забрехали брехнею всю брехню.. ми забрехунці...=)
0 # Сергей 10.02.2015, 22:08
:o :o :o :o А що ти там таке цікаве вживаєш? :lol: :lol: :lol:
0 # Українець 11.02.2015, 00:04
наша біда що самі нічого нехочемо або не вміемо зробити щоб в украіні людям жилося краще а якщо хтось щось починае робити то або із заздрості або щоб не дай бог у когось вийшло а в мене ні стадом пояснюемо що робити нічого непотрібно того і живемо погано і в украіні бардак і в район хто з головою друже ніхто керівником не хоче,отак ми і живем прости господи :oops:
0 # святослав 19.02.2015, 22:02
Ніколи НЕ ВІРИВ і НЕ вірю у ,,благі наміри ,, і безкорисність лохотронщиків ! Біля таких ,,благодійників,, завжди крутяться ті , що кормляться обїдками з їхнього столу та весь час заглядають їм до рота ! Найближчі вибори ці слова або підтвердять , або спростують ! Добре , що Семенівщина і весь 148 округ запаслися гречкою пилипенка , тепер ще щось підкинуть !
0 # Саня 20.02.2015, 09:01
Хм...Уважаемый Святослав, люди пытаются что то делать-пускай делают. Оценку им поставят люди ради которых они делают. А Вы бы не пустозвонили, а показали бы, что Вы сделали. И все.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка