mircha.jpg

Керманич донецького "Шахтаря" Мірча Луческу прокоментував матч третього туру Ліги чемпіонів проти білоруського "БАТЕ". "Зрозуміло, яке значення має гра. Як звичайно, в Лізі чемпіонів треті і четверті матчі в групі визначають практично все: хто має потім шанси вийти далі. Зазвичай після таких двоспарингових поєдинків у однієї з команд практично немає шансів.

Всі без винятку знають важливість майбутнього поєдинку. І відповідно готуються", - наголосив Містер. Каже, "Шахтар" вивчив, як діє БАТЕ та історію останніх виступів у Європі.
"Цей матч має дуже велике значення. А якщо порівняти БАТЕ зі збірною Білорусії, то, думаю, перевагу, звичайно, матиме наш суперник - в організації гри, побудові тактичної дисципліни, в молодості й інших параметрах. Тому ми дуже серйозно готуємося до зустрічі", - резюмував тренер. Матч БАТЕ - "Шахтар" відбудеться у вівторок, 21 жовтня. Відеотрансляцію гри дивіться онлайн на ТСН Проспорт, по телевізору - на 2+2. Початок - 21:45. Нагадаємо, у попередньому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" не втримав перемогу у львівській битві з "Порту".
Джерело: http://prosport.tsn.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка