b_385_225_16777215_00_images_news_2016_semenivschyna_11_14925268_838615489614040_624985960549345779_n.jpg

9 листопада в актовому залі Семенівського відділення поліції начальник відділення Сергій Джулай провів нараду за участю голів Семенівської райдержадміністрації, районної, селищної рад та сільських голів, – повідомляє Семенівське відділення поліції ГУНП в Полтавській області на своїй сторінці у мережі Facebook.

Розпочав нараду начальник відділення поліції який ознайомив присутніх з станом криміногенної обстановки в районі та результатами роботи підрозділу за 10 місяців 2016 року. Окремо по кожній сільській раді розроблений та наданий сільським головам аналіз злочинності з визначенням на думку поліції проблемних питань по кожній сільській раді. Керівник поліції визначив фактори, які сприяють вчиненню правопорушень та злочинів на території Семенівського району та запропонував дієві заходи з усунення зазначених факторів. Це в першу чергу встановлення системи відеоспостереження з підключенням камер відео нагляду на ділянках, визначених сільськими громадами, розміщення системи банерів та біг-бордів з профілактичною тематикою та плакатів в навчальних закладах району, проведення спільних з громадськістю патрулювань і таке інше. Сільські голови, у свою чергу, наголошували на проблемних питаннях, які хвилюють населення, таких, як самогоноваріння, порушення правил торгівлі алкоголем у торгових закладах, крадіжки майна громадян, відсутність у підрозділі поліції інспектора дорожнього руху тощо.

Першою підтримала начальника поліції селищний голова Людмила Милашевич, яка подякувала дільничним офіцерам поліції за плідну співпрацю та доповіла присутнім, що завдяки підтримці селищної громади в районі вже встановлено декілька відеокамер, які дозволили попередити пошкодження майна на дитячому майданчику у центрі селища та розповіла про своє бачення користі від встановлення відеоспостереження. Людмила Павлівна пояснила, що вже виділила значні кошти у рамках програми профілактики правопорушень на 2016-2020 роки та закликала присутніх голів до необхідності підтирки місцевої поліції, адже «допомагаючи поліції, ми захищаємо нашу громаду.

Зі словами підтримки виступили також Оболонський, Товстівський та Степанівський сільські голови. Свої пропозиції внесла також начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Людмила Лопата. Спочатку вона згадала сумну статистику, а саме якою вона була у минулі роки, коли неповнолітніми було скоєно до 40 злочинів і лише завдяки проведеній спільній роботі з поліцейськими вдалося стабілізувати криміногенну ситуацію і знизити злочинність майже до нуля. Керівник відділу освіти запропонувала начальнику поліції, поряд з працівниками ювенальної превенції та дільничними офіцерами особисто відвідати навчальні заклади району, бо залежно від теперішніх внесків у правове виховання дітей, буде залежати правова освіта наступного покоління. Крім того зазначила, що дуже рада активно розпочатій рейдовій роботі спільно з представниками освіти по розважальних закладах, щоб застерегти підлітків від вживання алкоголю та наркоманії.

Зі словами підтримки та за такою звернулась до присутніх та Сергія Васильовича начальник Семенівського РВ КВІ УДПтС України в Полтавській області Юлія Лут. Юлія Миколаївна спочатку відповіла на питання сільських голів, а питання були різні, як наприклад про реформування кримінально-виконавчої служби та нові функції підрозділу, чому установи, у яких відбувають покарання жителі Семенівщини не повідомляють заздалегідь про їх звільнення та повернення на територію району та ін. Керівник поліції запевнив працівників КВІ у тісній взаємодії, співпраці та необхідній допомозі з боку поліції, адже під час здійснення індивідуально-профілактичної роботи із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі осіб працівники КВІ не мають ні засобів індивідуального захисту, а ні реальних методів впливу на порушників.

Останнім виступив голова Семенівської районної державної адміністрації Віктор Федоренко, який підсумував всі обговорені проблеми району та закликав присутніх надати підтримку місцевій поліції задля блага місцевої громади та стабілізації криміногенної ситуації.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Robin Hood 13.11.2016, 16:10
Пам'ятаю реаліті шоу "Большой Брат" там скрізь були відеокамери,які стежили за учасниками....скоро так буде і в нас..... :-? :-?
0 # Robin Hood 13.11.2016, 16:13
А, взагалі, влада і поліція повинні бути максимально віддалені одне від одного, як у цивілізованих країнах. А не так як оце, такі заходи сприяють зближенню начальства сільського і миліцейського, вибачаюсь, поліцейського, останні тоді ловко прикривають злочини перших. Хтось думає інакше??? 8)
0 # Oleg 13.11.2016, 18:46
Все правильно,але і в інших державах де факто поліція захищає не простих громадян оних государств.Візьміть і гейропу,і америку ніде поліція не стає на сторону демонстрантів якими б справедливими не були б вимоги цих демонстрантів.Іншими словами поліція репресивний інструмент в руках любої влади.
0 # Robin Hood 14.11.2016, 21:08
Я за інше: за кумівство і панібратство, коли крадуть і діляться... :P
0 # Oleg 13.11.2016, 16:20
Поки молодь селища не буде працевлаштована,доти будуть правопорушення,ставте хоч по одному полійському до кожного жителя селища,ні камери не допоможуть,ні ніякі виховні міроприємства.Краще відновлюйте економіку селища та району.
0 # Роза 13.11.2016, 16:57
Не треба поліцейських!!!!! В АТО їх!!!!!!!!!!
0 # Oleg 15.11.2016, 07:48
Правильно Роза.Ато це прерогатива поліції і внутрішніх військ.Армія цим не повинна займатись.Якщо це тільки АТО.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка