golovko1.jpg

Сьогодні на щотижневій апаратній нараді звітували про готовність медичних установ Полтавщини до зими 2018-2019 року. Також говорили про забезпеченість пенсіонерів області виплатами та про наповнення бюджету Пенсійного фонду.

На Полтавщині нині працюють 184 котельних, з них 19 — на твердому паливі. Станом на 1-ше серпня в медичних закладах відремонтовано понад 1000 погонних метрів систем опалення. Систем водопостачання відремонтували понад 1700 погонних метрів. Систем каналізації — понад 800 погонних метрів.

— Утеплено також 6 з половиною тисяч квадратних метрів медичних установ. Понад 8300 вікон замінили на металопластикові. А ще встановили 410 нових дверних блоків. Для обласного бюджету все це зекономило понад 3 мільйони гривень, — розповів директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак.

За півроку в області провели паспортизацію лікувально-профілактичних закладів. В 35 медичних установах впровадили інформаційну систему енергомоніторингу в режимі он-лайн. Це забезпечує накопичення та аналіз щодо споживання енергоносіїв. 

— Таку програму необхідно встановити ще в 96 будівлях. А ще, ми вирішуватимемо питання заготівлі вугілля у медзакладах Великобагачанського, Гребінківського, Кобеляцького та Лохвицього районів. У цілому, медичні заклади області наразі до зими готові. Ми намітили план щодо тепломодернізації та модернізації в цілому цих закладів. Є тенденція до зменшення відсотків видатків бюджетів на утримання, так що план роботи у нас готовий. Головне завдання — забезпечити контроль із своєчасного початку опалювального сезону, — зазначив голова Полтавської ОДА Валерій Головко.

Спілкувалися на нараді й про ситуацію в пенсійні галузі області. У повному обсязі нині пенсіями забезпечені 440 тис. пенсіонерів Полтавщини. Середня пенсія в області за рік зросла на 600 грн. У колишніх військовослужбовців з 1 січня пенсія складає майже 4 тис. грн.

— Понад 60% пенсіонерів області нині отримують пенсії через банки. Для Пенсійного фонду Полтавщини цьогоріч це зекономило понад 43 мільйони гривень, — розповів начальник Пенсійного фону України в Полтавській області Володимир Тараторін. 

Пенсійний фонд у Полтавській області також проводить роботу по легалізації зарплати та зайнятості населення. Зокрема, це «круглі столи» з соціальними партнерами, семінари у навчальних закладах, лекції для безробітних, виступи на радіо і телебаченні тощо. Внаслідок робіт по легалізації кількість робітників із зарплатою менше мінімальної (3723 грн) зменшилася майже на 3%.

— Як результат, ми додатково залучили до бюджету понад 400 тисяч гривень єдиного соціального внеску. Легалізували відносини у сфері зайнятості населення 492 осіб. Попри це, частка осіб із зарплатою менше мінімальної складає 14% від загальної кількості працюючих. Тому робота в напрямку легалізації трудових відносин залишатиметься пріоритетною, — зауважив Володимир Тараторін.

Джерело: https://poltava.to

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка