b_385_225_16777215_00_images_news_2018_08_pidgorna.jpg

Народилась 23 березня 2000 року. Закінчила 9 класів у Семенівському навчально-виховному комплексі №2.

Зараз Анастасія навчається в Миргородському художньо-промисловому коледжі імені М. В Гоголя за спеціальністю «Декоративно-прикладне мистецтво».

Ще з дитинства їй подобалось малювати як фарбами, так і простим олівцем, тому і була мрія далі розвиватися в сфері образотворчого мистецтва. Вона неодноразово брала участь у різних конкурсах, зокрема і в конкурсі учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя!», присвяченому Лесі Українці, де здобула Диплом I ступеня. Нею була виконана робота в графіці на тему «Давняя весна».

Талановитій дівчині подобається готувати смачні страви для себе та близьких. У кулінарії експерементує й імпровізує. Зараз вчиться готувати страви японської кухні, гострі корейські закуски та інші азіатські блюда. Також любить займатися у свій вільний час спортом, а саме волейболом, яким захопилась 2 роки тому. Вона вважає, що спорт – ідеальне заняття в будь-якому його прояві, не розуміє людей, які постійно сидять удома, адже недарма кажуть, що рух – це життя.

ЇЇ девіз: ніколи не здаватися та впевнено йти до своєї мети. Анастасія мріє відкрити свою персональну виставку картин у різній техніці виконання, зокрема в графіці, бо вже є свій стиль, який набула за роки навчання.

Взірцем для наслідування ще зі школи і на даний час є вчитель образотворчого мистецтва НВК №2 Жанна Олександрівна Романенко, якій вона дуже вдячна за добру науку, вироблення художніх смаків і майстерності. Саме вона надихнула юну художницю на подальше заняття цим мистецтвом.

Олена БУГАЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка