383942655.jpg

Партію екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі "Рух нових сил" (РНС) стрясають розбіжності в зв'язку з бажанням народного депутата Юрія Дерев'янка балотуватися в президенти.

Про це йдеться в матеріалі "Апострофа".

Так, парламентарії поза РНС президентські амбіції Дерев'янка не здивували. Народний депутат з так званої майданної опозиції, який добре знає ситуацію всередині РНС, каже: дії Дерев'янка - в його стилі.

"Юра повів власну гру, нав'язуючи кандидатуру. Він так по життю йде. А оточення Саакашвілі ніяк не відреагувало, тому що Міша не знає, що робити. Гроші на партію дає Дерев'янко зараз ..." - коментує не під запис парламентарій, в цілому оцінюючи ситуацію всередині РНС як "жахливу". 

При цьому, співрозмовники "Апострофа" всередині партії намагаються уникати слова "розкол" щодо описуваних подій. Координатор Малий сподівається, що рано чи пізно Саакашвілі як визнаний лідер партії висловиться і розставить всі крапки над "i". "Тоді ми проведемо внутрішні партійні збори і будемо визначатися, як ми рухаємося далі ..." - коментує він.

Детальніше про це читайте в матеріалі "Апострофа": У Саакашвілі з'явився серйозний конкурент: яка доля чекає партію Міхо.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка