Фінальний матч-відповідь першості області з футболу, що відбувся минулої суботи в Очеретуватому, зустрів гравців ФК «Дружба» та «Аргуса» прохолодою та густим туманом.

Обидві команди заслужено виграли групи «А» та «Б» першої ліги, тому великий футбол «затягнувся» для них до середини листопада. Така погода, звісно, звична для цієї пори року, та футболісти були зосереджені лише на футболі, бо ж на кону стояла доля чемпіонів Полтавщини.

Дещо спокійнішим в дебюті останнього матчу сезону був місцевий ФК «Дружба», який результативно переміг на виїзді – 2:3. За такого розкладу «Аргусу» потрібно було забивати два м’ячі, тому голобородьківська команда знервовано поспішала в атаку. Та вже на третій хвилині гри очеретуватці ускладнюють задачу карлівчанам. Загрожуючи воротам суперника фланговими навісами, один з них вдається реалізувати – Ігор Орендаренко зробив високу передачу в карний майданчик, яка, оминувши всіх гравців, чітко лягла на ногу Ігорю Черномору. Прекрасний навіс одного Ігоря, чудовий вибір позиції другого Ігоря, котрий вибіг з-за спин захисників, і Черномор вдруге в сезоні, та вдруге у фіналі, святкує забитий гол.

«Швидкий» м’яч у власні ворота деморалізував молодих футболістів «Аргуса», яким мало що вдавалося біля рамки Олександра Гринька. Лиш поодинокі обрізки Максима Безсонова, Максима Остапця, Олександра Синьовида додавали інтриги, але суперник цим не зміг скористатися.

«Аргус» (слід віддати йому належне) до останніх хвилин не втрачав надії, і в другому таймі кинув усі сили в атаку. Залишившись фактично без захисту, команда із Голобородьківського постійно пропускала разючі контратаки «Дружби», але Ігор Черномор, Денис Манченко і Максим Харченко не використали свої нагоди під час виходів віч-на-віч. Натомість, удача ненадовго повернулася до «Аргуса» – пробиваючи по воротах Олександра Гринька, м’яч відрикошетив від ноги Вадима Тевікова та влетів у сітку. Це і був остаточний рахунок – 1:1, який означає, що ФК «Дружба» – чемпіон Полтавської області серед команд першої ліги!

В іншому «стиковому» матчі «Лубни» також зіграли внічию на виїзді з «Диканькою» та вибороли «бронзу».