b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Football_tennis_600.jpg

Еліна Світоліна стала четвертою українською тенісисткою, яка увійшла в топ-30 рейтингу WTA.

Відповідно до опублікованого рейтингу 13 жовтня Світоліна піднялася з 31-го на 29-е місце: раніше увійти до тридцятки кращих вдавалося лише сестрам Катерині та Олені Бондаренко, а також Наталії Медведєвій, для яких найвищим досягненням були відповідно 29, 19 і 23 місця.

До речі, Світоліної вже вдалося повторити досягнення Катерини Бондаренко, і з таким прогресом, який вона показала на протяг двох сезонів, вона напевно не зупиниться і незабаром стане найтитулованішою тенісисткою України.

Нагадаємо, минулого тижня українка вдало зіграла на турнірі в японській Осаці, програвши на стадії півфіналу минулорічної і нинішньому переможниці змагань австралійці Саманті Стосур.

Що стосується інших українських тенісисток в світовому рейтингу, то в топ-100 поки залишається Леся Цуренко (97-е місце), Марина Заневська - 133-я, Катерина Козлова - 162-а, Юлія Бейгельзімер - 169-я. Слід відзначити і прогрес Катерина Бондаренко, яка довгий час була поза рейтингу через народження дитини: вона піднялася відразу на 103 позиції і займає 295-ю сходинку.

У чоловічому рейтингу ATP кращим серед українців залишається Олександр Долгополов - він на 24-му місці. Сергій Стаховський піднявся на 62-й рядок з 72-ї завдяки вдалому виступу на турнірі серії Челленджер у Ташкенті, де він програв лише у фінальному матчі.

Раніше повідомлялося, що одна з найкращих тенісисток світу росіянка Марія Шарапова відзначила прогрес Еліни Світоліної у нинішньому сезоні.

Джерело: http://dt.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка