savchenko.jpg

Федеральна служба виконання покарань Росії повідомила, що українську льотчицю і депутата Надію Савченко, яка голодує проти незаконного утримування в Росії, оглянули німецькі лікарі. Повідомлення оприлюднено на сайті ФСВП.

"Після отримання від Савченко Н.В. письмової згоди на ознайомлення з медичною документацією і проведення медичного обстеження, іноземним лікарям-фахівцям були надані результати клініко-лабораторних та інструментальних обстежень обвинуваченої, динаміка стану її здоров'я за весь період тримання під вартою", - зазначено в повідомленні.

"Німецькими фахівцями проведено фізікальний (об'єктивний) огляд Савченко, виконано ультразвукове дослідження", - зазначають в ФСВП.

За їх словами, "медичних показань до проведення додаткового обстеження і лікування не встановлено".

"По завершенні огляду проведено лікарський консиліум, на якому іноземні фахівці оцінили стан її здоров'я як задовільний", - сказано в повідомленні.

Фахівці відзначили "пріоритетність психологічної роботи з обвинуваченої, спрямованої на відмову від подальшого голодування".

Як відомо, Надія Савченко голодує вже 66 день.

Після появи інформації, що Надію можуть звільнити в рамках обміну полонених "всіх на всіх", в Кремлі заявили, що російська сторона не давала жодних запевнень Україні щодо звільнення Савченко.

Джерело: http://www.pravda.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка