b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_PM210image002.jpg

В той час коли людині загрожує небезпека, безцінною може виявитися візитка дільничного інспектора – це стосується насамперед одиноких громадян, жінок та дітей. Саме з такою метою дільничні Семенівщини і в цьому році продовжують вручали візитні картки у районі.  Здавалось така б дрібничка, а може врятувати людям життя. У візитці є всі необхідні контакти дільничного, чергової частини,  говорить начальник сектору дільничних інспекторів Семенівщини Олександр Лут, – ми розповсюджуємо інформацію про дільничного повсюди з однією лиш метою, щоб люди якнайшвидше могли повідомити про події до міліції. Таким чином ми намагаємося показати, що ми завжди поруч і можемо захистити та допомогти!

За словами Олександра Анатолійовича, територія району налічує 20 сільських і одну селищну ради, на яких працює 9 правоохоронців. Їх дільниці налічують від 500 чоловік до 6 тисяч. Територію з найбільшою кількістю мешканців обслуговує старший дільничний Віталій Кражан та МаксимДороженко. Правоохоронці вже звикли долати велику відстань, адже протяжність між дільницями не мала.

Під час операції «Візит» правоохоронці спілкувалися з людьми, розповідали про події району, застерігали від аферистів та осіб, які представляються представниками різних організацій і виманюють гроші шахрайськими схемами. Начальник дільничних інспекторів Олександр Лут звертається до жителів району із розумінням поставитися до даної операції. «Шановні громадяни звертайтеся до правоохоронців, запитуйте, цікавтеся, говоріть про свої проблеми – адже вони працюють заради вашої безпеки»!

Ніна Ярошенко,
Семенівський РВ УМВС України В Полтавській області

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка