poroshenko1.jpg

КИЇВ. 20 лютого. УНН. Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову із Федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це УННповідомляє з посиланням на прес-службу глави держави.

Співрозмовники констатували, що режим припинення вогню не дотримується бойовиками, які продовжують артилерійські та ракетно-залпові обстріли українських позицій.

П.Порошенко та А.Меркель обговорили шляхи для досягнення сталого режиму припинення вогню, і наголосили, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ має отримати повний доступ для моніторингу та верифікації.

Також, вони підкреслили, що домовленості, досягнуті вранці в "нормандському форматі" щодо звільнення українських військовополонених, захоплених під час виходу із Дебальцево мають виконуватись. Так само, і Надія Савченко, і всі українські заручники повинні бути звільнені в рамках виконання "мінських домовленостей".

А.Меркель запевнила П.Порошенка в підтримці та погодилась, що Європейський Союз повинен вживати подальші заходи задля впливу на сторони Мінських домовленостей з метою їх виконання.

Джерело: УНН

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка