383942655.jpg

КИЇВ. 2 березня. УНН. Рішення про надання Сполученими Штатами Америки оборонного озброєння Україні готове на 99%. Про це в ефірі "5 каналу" заявив позаштатний радник Президента України, екс-президент Грузії Михайло Саакашвілі, передає УНН.

"Америка - демократична країна, тому було дуже важливо, що публічно звучало в Конгресі та Сенаті, і буде звучати на наступному тижні гучне вимогу дати Україні зброя. Це звучить зараз по всім засобам масової інформації США. Коли Президент Порошенко сказав про це в Конгресі в своєму тріумфальний виступ у вересні минулого року, для багатьох це стало несподіванкою і багато хто про це навіть слухати не хотів. Зараз, практично, це рішення на 99 відсотків підготовлено. Коли буде останній, самий значний відсоток я не знаю, сподіваюся - протягом найближчого часу, тому що часу в України дуже мало", - заявив М.Саакашвілі.

За його словами, отримання Україною оборонної зброї "буде потужним сигналом для того, щоб врятувати тисячі і тисячі людських життів".

"Зупинити подальшу російську агресію, ми всі знаємо, що Путін спробує зараз не тільки Маріуполь, але і весь південний фланг захопити, потім він спробує звалити уряд у Києві. Українській державі треба оборонятися і захищати свою безпеку", - підкреслив грузинський екс-президент.

Нагадаємо, напередодні держсекретар США Джон Керрі анонсував рішення Президента Барака Обами щодо постачання зброї Україні в найближчі дні.

Джерело: УНН

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка