b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_1487710.jpg

КИЇВ. 17 квітня. УНН. Окупація Криму закінчиться раніше, як цього можна очікувати. Про це під час виступу в Гаазькому Інституті глобального правосуддя заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає УНН з посиланням на прес-службу посольства України в Нідерландах.

"Крим є Україною. Його окупація закінчиться раніше, ніж більшість очікує", - цитує П.Клімкіна прес-служба посольства у Twitter.

18 березня 2014 року президент РФ В.Путін підписав закон про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації. Напередодні у Криму відбувся "референдум" про статус Криму після чого у Верховній Раді АРК прийняли постанову "Про незалежність Криму".

Нагадаємо, 16 квітня П.Клімкін взяв участь у Міжнародній конференції з питань кіберпростору 2015 у Нідерландах, де він перебуває з дводенним візитом.

На полях зустрічі міністр провів також низку двосторонніх зустрічей, зокрема, з міністром закордонних справ Канади Робом Нікольсоном, Нідерландів — Бертом Кундерсом, Естонії — Кейт Пентус-Росіманнус, Сербії — Івіцою Дачічем, з Верховним представником ЄС Федерікою Могеріні, міністром закордонних справ Швейцарії Дідьє Буркхальтером, міністром закордонних справ Словаччини Мирославом Лайчаком.

Джерело: УНН

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка