Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2015/Logo/300_190_533e694627418.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2015/Logo/300_190_533e694627418.jpg'
300_190_533e694627418.jpg

15 квітня за участі в. о. голови райдержадміністрації Миколи Недюхи, голови районної ради Ольги Мохун, селищного голови Людмили Милашевич відбулася нарада з питань проведення заходів із благоустрою. До участі у нараді також були запрошені керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій, закладів освіти та культури. У вступному слові Микола Недюха наголосив, що з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування та створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення, традиційно у квітні-травні щорічно проводяться заходи з благоустрою «За чисте довкілля».

На 16 квітня заплановано організоване прибирання селища, а 25 квітня відбудеться загальнорайонний суботник.У рамках акції уже здійснюються заходи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, прибирання та приведення у належний стан прибудинкових територій, парків, скверів, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів, забезпечено очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах. У той же час, як свідчать факти, мають місце численні факти недбалого ставлення громадян до місць загального користування, зупинок, покинуті садиби є осередками накопичення сміття, заростають бур’янами. Як зазначила селищний голова Людмила Милашевич, планів з упорядкування, озеленення, освітлення Семенівки багато. Уже проведено роботи з облаштування братських могил, заплановано ремонтні роботи доріг та поновлення розмітки, встановлення ліхтарів та висадка квітів, кущів, дерев. Також Людмила Милашевич звернула увагу представників органів внутрішніх справ на необхідності активізації роботи дільничних інспекторів у напрямку рішучої боротьби з порушниками, з вини яких виникають несанкціоновані сміттєзвалища, здійснюються крадіжки каналізаційних люків, пошкодження дорожніх знаків тощо.

Як наголосила Ольга Мохун особливої уваги потребують роботи з побілки дерев та вирубки чагарників, прибирання придорожніх ділянок та посадок фермерськими господарствами та агроформуваннями, до сільгоспугідь яких ці ділянки безпосередньо примикають. «Кожен з нас повинен усвідомлювати, що шанобливе ставлення до природних ресурсів є запорукою чистого навколишнього середовища, саме тому проведення заходів із благоустрою є необхідним!», – підсумував Микола Недюха.

За матеріалами
Семенівської райдержадміністрації

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Володя 22.04.2015, 15:51
Також Людмила Милашевич звернула увагу представників органів внутрішніх справ на необхідності активізації роботи дільничних інспекторів у напрямку рішучої боротьби з порушниками, з вини яких виникають несанкціоновані сміттєзвалища, здійснюються крадіжки каналізаційних люків :lol:
0 # Володя 22.04.2015, 15:52
Звідки у нас каналізація?????? :lol:
0 # принцеска 23.04.2015, 22:40
Почали масово прибирать,мусорки поставили,а 25 взагалі й жодного папірця не валятиметься. :lol: маємо надію,що аромат квітів все ж почуємо. :D :lol: :D

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка