ТОВ «Сапсан-Свменівка», орендар Біляківського водосхо­вища, спільно з Хорольським МУВГ (міжрайонним управлінням водного господарства – балансо-утримувачем гідротехнічних споруд) проводять чистку та углиблення підвідного каналу, що веде до насосної станції, яка слу­гує для підтримання належного рівня води в Біляківському водосховищі, що дає змогу більш ефе­ктивно використовувати насоси. Підтримання рівня води в Біля­ківському водосховищі забезпе­чує належний рівень підґрунто­вих вод, що в свою чергу в посу­шливий сезон перешкоджає за­горянню торфів.

В останні роки саме неналежне підтримання рі­вня води було причиною горіння торфів у літній період на території Біляківської сільської ради. Тож спільними зусиллями ТОВ «Сапсан-Семенівка» та Хорольське МУВГ роблять добру справу по відтворенню екосистеми. Також ТОВ «Сапсан-Семенівка» прово­дить капітальний ремонт захис­ної дамби, яка перебуває в аварійному стані. Усі ремонтні роботи проводять­ся за рахунок орендаря, хоча орендар і сплачує орендну плату за воду у встановленому поряд­ку і в повній мірі.

ТОВ «Сапсан-Семенівка» з 28 лютого 2013 року є орендарем Бі­ляківського водосховища. За цей час проведено зариблення водо­йми, а саме: товстолоб -17625 шт. вагою по 100 г, короп -13100 шт. вагою по 150 г, товстолоб строка­тий - 3475 шт. вагою по 100 г, бі­лий амур - 2400 шт. вагою по 150 г. Постійно проводиться годівля запущеної риби. Розроблені умо­ви загального водокористуван­ня, які відповідно до ст. 47 Вод­ного кодексу України погоджені з орендодавцем. Також відпові­дно до умов загального водокористування на території водосхо­вища відведені місця для водо­пою тварин, купання, безкошто­вної риболовлі, розташування яких погоджено із сільською гро­мадою.

 

Працівники підприємства ре­гулярно отримують заробітну плату, постійно проводяться роботи з благоустрою прилеглої' до водо­сховища території, територія во­досховища цілодобово охороня­ється. На всі ці заходи витрача­ється чимало коштів.

Але, незважаючи на це, є не­свідомі громадяни, любителі лег­кої наживи (браконьєри), які не­хтують правилами, встановлени­ми господарством, та прагнуть, не вкладаючи коштів, отримати прибуток. Так, неодноразово охоронниками та єгерською слу­жбою ТОВ «Сапсан-Семенівка» попереджувались випадки бра­коньєрства на Біляківському во­досховищі. Навесні 2014 року під час нерестового періоду, коли будь-який вилов риби забороне­ний, єгерською службою було ви­явлено два випадки незаконно­го вилову риби сітками. Брако­ньєри були затримані, складені протоколи про порушення пра­вил рибальства та передані на розгляд у суд. Порушники в су­довому порядку притягнуті до адміністративної відповідальності.

Шановні громадяни, не пору­шуйте правила рибальства – це тягне за собою накладення знач­них штрафів на винних осіб, осо­бливо якщо є незаконно добута риба, також порушник сплачує збитки, завдані господарству не­законним виловом.

Останнім часом почастішали і випадки порушення правил полю­вання. З травня по липень у мис­ливських угіддях тиша та спокій, але трапляються громадяни, які їздять на потужних джипах (в ос­новному з київськими номера­ми), займаючись браконьєрст­вом, що заборонено законом. І це в той час, коли дикі звірі вигодо­вують та вирощують своє потом-ство.

ТОВ «Сапсан-Семенівка» зве­ртається до усіх небайдужих гро­мадян нашого краю допомогти у боротьбі з браконьєрством, а до тих, хто порушує закон, прохан­ня задуматись.

Євген Карапузь

директор ТОВ «Сапсан-Семенівка»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 04.08.2014, 21:37
...але деяким можновладцям цей "Сапсан" як кістка в горлі. Вопрос №1: Кто это?. Вопрос №2: Почему?. Время пошло...
0 # Oleg 03.07.2016, 12:27
Пане Рибак,кісткою в горлі являється не Сапсан,а стан економіки в Семенівці та районі.Мабуть Семенівка Донецької обл.виглядає краще ніж Семенівка Полтавської обл.
0 # Хвеська 03.07.2016, 12:40
Цитую Oleg:
Пане Рибак,кісткою в горлі являється не Сапсан,а стан економіки в Семенівці та районі.Мабуть Семенівка Донецької обл.виглядає краще ніж Семенівка Полтавської обл.

Олег а хліба в волю не буде їстимем рибу https://news.mail.ru/economics/26315757/?frommail=1
0 # Oleg 03.07.2016, 12:45
Хвесь,наші латифундисти набивать кишені,а людям за чий рахунок вони це роблять платять в кращому випадку 8 копійок з заробленої гривні,і народ ще і дякує їм,латифундистам.Цей парадокс можливий тільки в нашій убогій Україні.
0 # Хвеська 03.07.2016, 12:38
Цитую рибак:
...але деяким можновладцям цей "Сапсан" як кістка в горлі. Вопрос №1: Кто это?. Вопрос №2: Почему?. Время пошло...

Питання№3-пішов срать!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка