Тріо українських біатлоністів зайняло весь медальний п’єдестал по завершенні чоловічих спринтерських перегонів на відкритому чемпіонаті Білорусі з літнього біатлону, передає УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

Переможцем гонки вийшов Віталій Кільчицький з одним промахом і часовим показником 24:52,4. Майже одночасно фінішували Сергій Седнєв, який був бездоганним у стрільбі, але з відставанням від лідера гонки на 0:29,4 секунди, та Володимир Сємаков (0+1) +0:29,8.

У жіночому спринті, без промахів вразивши всі мішені, першою дісталася фінішу тріумфаторка цьогорічної Олімпіади в Сочі Дар'я Домрачева. Другою була її партнерка по білоруській збірній Алла Толкач, а третій результат показала українка Алла Гіленко.

У юніорському спринті українські біатлоністки Ірина Беган і Анастасія Меркушина посіли відповідно 2 і 3 місця, а в чоловічому серед українців один призер - Андрій Доценко, котрий показав третій час.

У юнацькому спринті на подіумі були два українці - Антон Мігда посів перше місце, Олександр Мор’єв – друге.

Серед спринтером-дівчат срібло виборола українка Анастасія Ничипоренко.

Відкритий чемпіонат Білорусії в Раубичах триватиме до 4 жовтня.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!