Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/the_life_of_semenivka/71-richnycia2.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/the_life_of_semenivka/71-richnycia2.jpg'
b_385_225_16777215_00_images_news_2014_the_life_of_semenivka_71-richnycia1.jpg

Неймовірно важким був шлях до мирних днів, до того часу, як відгриміли останні залпи війни над нашою країною. У цей знаменний день ми вшановуємо світлу пам’ять про полеглих, низько вклоняємося усім, для кого війна була не лише за назвою, а й за самою її глибокою сутністю. Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим. Перед трудівниками тилу, для яких вищий сенс тих голодних і холодних років сконцентрувався у гаслі «Все для фронту, все для перемоги!». Перед святою самопожертвою солдатських вдів, які несли до кінця разом з похоронами свій непідйомний хрест. Перед дітьми війни, у яких вона відібрала найкращу пору життя.

71-richnycia2.jpgСьогодні перед нами багато проблем. Але труднощі мирного часу не зрівняти з воєнними. Нам потрібно сіяти і збирати урожай, будувати школи і виховувати дітей. Ми повинні ростити нове покоління на вашому прикладі, шановні фронтовики. Сьогодні молодь має перейняти вашу переможну естафету, щоб творити мирне і гідне майбутнє завтра. Бажаємо кожній родині здоров'я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму і непохитної віри вирі у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим. З Днем Визволення, шановні земляки!

Сьогодні в Семенівці зранку пройшов захід біля пам'ятника загиблим воїнам, присвячений 71-й річниці визволення Семенівщини від німецько-фашистських загарбників. В урочистостях взяли участь районне керівництво, представники установ та організацій, громадськість і, звичайно ж, наші дорогі ветерани.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Aleks 23.09.2014 10:44
Слава ветеранам!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна