День вишиванки – це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, школу чи садочок. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.
21 травня – це не постійна дата свята, бо постійною є третій четвер травня. Цей день спеціально не закріплюється за однією датою, аби вона якогось року не припала на вихідний день. Адже суть саме у тому, щоб одягнути вишиванку всім містом, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Учні та вчителі Семенівського навчально-виховного комплексу №1 імені М.М.Хорунжого взяли участь в цій акції і прийшли в школу у вишитих сорочках, провівши шкільний патріотичний флешмоб на подвір’ї шкільної домівки. У кінці виступу учні випустили у небо білі кульки, які є символом миру. Тож дякуємо всім, хто долучився до нашої акції, особлива подяка дівчатам 7-Б класу.
Наша вишивка – то пісня України,
Нашої священної землі.
В ній співають ранки солов′їні
Квітом розквітаються гаї.
Комментарии
Намажся вазеліном і залізь в те місто, де тебе родили.Тіко рожать будуть в Хоролі, в нас роддом закрили.
Так и должно быть:в споре рождается истина
Як казали наші предки -істина в вині.
С латинского: In vino Veritas (ин вино вэритас).
Из труда «Естественная история» римского писателя и ученого Плиния Старшего (I в. н. э.).
Смысл выражения: если хочешь узнать точно, что человек думает, угости его вином. Аналог русской поговорки «Что у трезвого на уме, то у пьяного на языке».