Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2016/semenivschyna/12/7122016.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2016/semenivschyna/12/7122016.jpg'
7122016.jpg

7 грудня у великій залі Семенівської районної ради пройшли урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування «Любов до Вітчизни – любов до людей», на яких ушанували людей, що своїм розумом і благородними вчинками, добрими справами прославляють нашу рідну Україну, тих, хто у своєму серці несе маленький вогник гордості за те, що ми українці, що ми народилися на цій прекрасній землі, єдиній і неповторній.

Працівники органів місцевого самоврядування відзначають своє професійне свято, яке за календарем офіційних дат запроваджене в Україні з 2000 року. Це свято не лише для депутатів і тих, хто працює в місцевій владі, а й усіх виборців, адже вони теж зацікавлені в розвитку самоврядування.

Із вітальним словом до представників органів місцевого самоврядування виступили голова районної ради Віктор Юрченко та голова районної державної адміністрації Віктор Федоренко. З нагоди свята пройшло нагородження грамотами кращих представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у розвиток територіальних громад є найвагомішим. Приймали вітання від талантів нашого краю ансамблю «Барви» у складі Ольги Любицької, Олександра та Ніни Новобранець, солістки Вікторії Проскурні, хореографічних колективів «Viva-Dance» (керівник Оксана Дорошенко) та «Фурор» ( керівник Олена Мірошніченко), гумориста В’ячеслава Марченка та народного фольклорно-етнографічного колективу «Журавка» (керівник Ганна Донець, концертмейстер Сергій Шевченко).

На свято завітали ветерани та колишні керівники органів місцевого самоврядування Борис Петрович Рубан, Микола Іванович Куцовол, Володимир Михайлович Рубан, Ольга Миколаївна Мохун, Надія Григорівна Гриценко, Людмила Петрівна Лисенко, Людмила Петрівна Тригуб, Григорій Іванович Мегеря, Олександр Васильович Гетьман, Іван Іванович Фурсенко, Іван Васильович Старченко, Олексій Володимирович Балицький, Михайло Григорович Пилипенко, Олексій Григорович Хохуля, Надія Іванівна Штокаленко, Тамара Миколаївна Костяна, Надія Сергіївна Зубренко, Валентина Миколаївна Тороп, Григорій Миколайович Уманець, Іван Іванович Нестеренко, Ліана Миколаївна Сіденко, Сергій Олександрович Слинько, Павло Петрович Ігнатюк, Ігор Олегович Стулій, Дмитро Семенович Соколовський, Володимир Михайлович Невкритий, Раїса Миколаївна Сап’ян. Ведучі заходу Олександр Новобранець та Юлія Биховець висловили слова шани, поваги та вдячності ветеранам органів місцевого самоврядування за плідну багаторічну працю.

Щирі слова вітання звучали на адресу сільських голів кількох скликань поспіль, які є незмінними очільниками, а саме: Сергія Сироти, Людмили Милашевич, Ольги Кобеняк, Надії Ворони, Сергія Гамбаля, Антоніни Мошківської, Інни Календарь. Їх досвід, працелюбність, відданість своїй справі заслуговують на подяку та рівняння з боку новообраних керівників. Ведучі заходу продовжили слова вітання для районної ради та депутатського корпусу, який налічує 34 обранця, які успішно вирішують важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання нашого району, висловивши слова вдячності за самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад Семенівщини, та побажали їм творчої наснаги, добра та здійснення планів і бажань. За суттєву допомогу у вирішенні питань інвестиційного, соціально-економічного розвитку району велику вдячність висловили депутатам Полтавської обласної ради Володимиру Куцоволу, Віталію Кабачку та народному депутату України Костянтину Іщейкіну. Відмітили сільські громади, які були активними у розробці проектів програм для участі у Всеукраїнському, обласному та Міжнародному конкурсах проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, серед них громади сільських рад: Веселоподільська – сільський голова Інна Календарь, Пузирівська – сільський голова Юлія Жидок, Іванівська – сільський голова Світлана Діденко.

 Любов до Вітчизни – любов до людей  Любов до Вітчизни – любов до людей  Любов до Вітчизни – любов до людей
 Любов до Вітчизни – любов до людей  Любов до Вітчизни – любов до людей  Любов до Вітчизни – любов до людей

Протягом року в спортивно-масовій роботі брали активну участь депутати районної ради, сільських рад та сільські голови. Серед досвідчених спортсменів (Микола Забара, Олександр Гетьман, Володимир Костяний) відзначили і новообраних депутатів районної ради Арутюна Симоняна, Юлію Єлагіну, Григорія Шквиря та депутата Очеретуватської сільської ради Тетяну Ритченко. На обласній спартакіаді депутатів усіх рівнів Тетяна Тарапунець та Олександр Гетьман у заліку з тенісу посіли перше місце, а на республіканській спартакіаді Тетяна Тарапунець зайняла ІІІ місце.

Свої спортивні навички продемонструвала команда голів сіл Семенівського району, серед яких були Владислав Тороп, Роман Мидловець, Олександр Баранник та Юлія Жидок, які брали участь у спартакіаді голів сіл області. Команда Заїчинської сільської ради на обласній спартакіаді сільських рад області «Краще спортивне село» посіла ІІІ місце. Звучали вітання переможцям та учасникам спортивних спартакіад та побажання й надалі прославляти наш район на спортивних аренах.

Наприкінці заходу висловили вдячність голові районної ради Віктору Юрченку, який гідно виконує обов’язки на цій важливій посаді.

Від редакції «Вісник Семенівщини» та сайту «Семенівські Вісті» усім самоврядним структурам та депутатам усіх рівнів бажаємо й надалі вести активну діяльність, спрямовану на побудову відкритого суспільства, більш якісне державне управління та зміцнення органів місцевого самоврядування. Зі святом!

Олена БУГАЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна