b_385_225_16777215_00_images_news_2017_03_tgu51XwR3o4.jpg

Ще в дитинстві Ліля почала ходити в музичну школу, де навчалась гри на народному інструменті – бандурі. Цей інструмент прищепив їй любов до української пісні. Вона завжди хотіла танцювати і була впевнена в тому, що її мрія здійсниться.

У нашому селищі не було професійного або хоча б наближеного до цього гуртка, і тому дівчина вирішила вступити в Гадяцьке культосвітнє училище, де навчалася за спеціальністю «народна хореографія» і отримала базу знань, практичні навички і досвід виконавця. Зараз навчається на заочному відділенні Полтавського педагогічного університету імені В. Г. Короленка за аналогічною спеціальністю. Мріє відкрити власну хореографічну студію.

b_385_225_16777215_00_images_news_2017_03_0hoQXac9e4k.jpg

У вільний час Лілія займається написанням музичних рецензій. Була учасницею ансамблю народного танцю «Джерело» ( керівник – заслужений працівник культури Григорій Островний), працювала в колективі сучасного танцю за кордоном.

Взірець для наслідування – балетмейстер Людмила Сахарова, Національний заслужений академічний ансамбль танцю України імені Павла Вірського, співачка Бейонсе та танцівниця Ashley Everett.

Її девіз по життю: «Усе або нічого». Усі рідні та близькі Лілії пишаються нею, тим, що вона є вісником української культури в хореографічному мистецтві.

Олена БУГАЙ

 

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна