b_385_225_16777215_00_images_news_2017_03_4032017.jpg

Такими теплими словами чарівної ведучої розпочався концерт у Горошиному минулої суботи, 4 березня. У дарунок матері, в дарунок усім жінкам освятив своїми думками цей день наш земляк, правозахисник, адвокат, почесний працівник прокуратури України, заслужений юрист України, почесний громадянин Семенівщини Олексій Васильович Баганець, якого із великим захопленням і прихильністю зустріли горошинці та гості.

Зал сільського Будинку культури був заповнений ущент. Це яскраве мистецьке дійство було присвячене Жінці-Матері і проводилось за ініціативи та сприяння Олексія Васильовича. У ньому взяли участь відомі українські артисти і наш творчий колектив. У своєму вітальному виступі О. В. Баганець подякував усім жінкам за те, що вони йдуть із чоловіками по життю, люблять і цінують їх, по-справжньому піклуються. «Жінка – це запрошення до щастя. Господь Бог створив спочатку чоловіка, але потім зрозумів, що цей чоловік загине, не виживе без жіночої допомоги та любові, і тоді він створив найпрекрасніше створіння на світі – жінку», – зазначив Олексій Васильович.

 Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному
 Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному
 Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному
 Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному
 Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному  Концерт Жінці-Матері у Горошиному

Він не з чуток знає про роль жінки у сім’ї, про її цінність для чоловіка, дітей. Майже 40 років супроводжує його по життю дружина Оля, яка завжди зігріває ласкою і любов’ю, терпляче і з розумінням ставилась до непростої професії «незручного прокурора», яким називають Олексія Васильовича. Та головною, кому присвятив він цей святковий захід, є матуся – Євдокія Гаврилівна, яка не тільки подарувала життя, а й дала розум, навчила бути сильним, принциповим, виваженим, незламним у тих ситуаціях, які траплялись йому на шляху. У кожної людини є певні етапи життя – дитинство, юність, зрілість, похилий вік, старість... Наш славний земляк відверто зізнався, що у його житті є 2 періоди – коли мама була жива і коли її не стало, із трепетом у серці він поділився спогадом про найдорожчу жінку у своєму житті – матусю.

Пройшли роки, змінились цілі покоління, але з упевненістю Олексій Васильович відмітив, що вірить у жінок свого славного козацького краю. Знаючи, що землячки-горошинці мають сильний характер, упевнений, що вони вистоять, переживуть і ці непрості часи. Кожній із них він побажав натхнення, жіночої щасливої долі, люблячих чоловіків, які б їх берегли і шанувати, щоб діти та онуки любили й поважали, зичив жінкам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, а також Божого благословення.

Мистецьким талантом увиразнив святковий концерт заслужений артист України Петро Чорний, який запалив зал циганськими мотивами. «Далю-даля», «Родители», «Сердце, пой» та інші відомі музичні твори підспівував увесь зал, звучали овації на адресу чудового артиста. Прекрасно виступив і народний фольклорно-етнографічний вокальний ансамбль «Подоляни» (керівник Валентина Денисенко, концертмейстер Валерій Кабачок), який майстерно виконав українські пісні, своїми барвистими голосами самодіяльні семенівські артисти підкорили не одне серце.

Гучними оплесками вітали на сцені земляка, уродженця с. Оболонь, заслуженого діяча мистецтв України, заслуженого артиста України, члена Національної спілки письменників України Віктора Васильовича Женченка, вірного друга О. В. Баганця. Він своїм колоритним голосом і неперевершеним гумором звеселяв душі, піднесено читав свої власні вірші відповідної тематики – про жіночу чарівність, про материнську любов, про рідний край...

Доповнила зворушливу, піднесену атмосферу свята українськими мотивами талановита співачка Ірина Федишин, виконавши хіти «Це моя земля», «Батьки», «Пісню заспіваймо», «Несе Галя воду», «Чорні очка», «Перелаз» та інші.

Незважаючи на те, що святковий захід тривав кілька годин, для всіх присутніх він минув на одному подиху. Люди не пожалкували часу, емоцій та бурхливих оплесків і оваційних вигуків «Браво» для талановитих артистів, адже це був дійсно захід, який із нетерпінням чекали жителі не лише Горошиного, а й усього Семенівського району.

Велика вдячність людині доброї і щедрої душі Олексію Васильовичу Баганцю за турботу про своїх земляків, за організацію такого концерту, який і уві сні не приснився б сільському жителю. А дякуючи благодійнику, побачили вражаюче мистецьке диво у селі до Міжнародного жіночого дня 8 Березня, підготовлене з любов’ю до Жінки-Матері.

Олена БУГАЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Robin Hood 19.03.2017 17:51
Аказали, що його в Бельгії закрили на рік.... :o :o :-? :-?
# мішель 19.03.2017 19:18
Так Україна його не видасть 8)
# Друг Алины Кабаевой 19.03.2017 19:31
С чего ты это взял? Закон же один для всех..... :zzz :zzz
# мішель 19.03.2017 19:38
Закон то однин...адвокати різні ;-)
# pravda 20.03.2017 09:23
Заарештували на місяць, з виплатою 600 тис. євро за подання євросоюзу неправдивих показань.Але ж ці показання узгоджувались, от і не видадуть.
# Robin Hood 20.03.2017 22:23
Справа шита білими нитками.Ти думаєш людина яка перебувала на такій посаді могла дозволити собі таку "розкіш" як неправдиві показання???Репутація на першому місці....
# мішель 20.03.2017 23:00
На жаль в нашій державі інші пріоритети....Головне догодити начальству ,потім насмикать бабла де попало і головне побільше,а вже потім...там десь з краю -репутація :lol: ;-)
# Хохол 20.03.2017 22:52
АЛЕ ЙОГО 3 МІШКИ ЦУКРУ ТОБТО ПРОВЕДЕННЯ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СЕЛА КОНЦЕРТУ НАБАГАТО КРАЩЕ НІЖ ПІАР БОРОТЬБА ПРОТИ КОРУПЦІІ В 1 ШКОЛІ ЯКЩО ЗМАГАТИСЬ ЗА РЕЙТИНГИ ТО КРАЩЕ ТАК 8)
# Друг Алины Кабаевой 22.03.2017 09:14
Какая корупция???Ты о чем обще???Там просто убрали не угодного человека, который, скорей всего, не хотел плясать, по чью то дудочку..... :P :P :P
# Злидня 22.03.2017 14:48
Якщо ви про школу, то я взагаллі не розумію про шо там балакати?Колектив-серпентаріум, а сама школа-чи й не стратегічний об"єкт! :-*

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна