25 квітня на базі Семенівського НВК №1 ім. М. М. Хорунжого було проведено районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. У змаганні взяло участь 4 команди: «Блискавка» (НВК №1), «Рятівник» (НВК №2), «Стріла» (Веселоподільська школа), «Рятівник» (Устимівська школа). Протягом майже 3 годин зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат.

Етапи змагання проводилися у такій послідовності:

  1. Візитна картка команди.
  2. Домашнє завдання.
  3. Представлення малюнку команди.
  4. Їстівне-неїстівне.
  5. Медицина.
  6. В’язання альпіністських вузлів.
  7. Влучний ствольщик.
  8. Врятуй потопаючого.

Конкурс «Домашнє завдання», тема якого в цьому році «Рятувальник – мужня професія, гордість країни веде боротьбу за безпеку людини», є найулюбленішим як для вболівальників так і для журі. Учасники демонстрували свої здібності, використовуючи всі засоби – від дотепного гумору до театральних мініатюр.

mt_gallery: Визначено переможців районного етапу ДЮП

Кульмінація заходу – урочисте закриття фестивалю, підведення підсумків, визначення переможців, вручення подарунків. Команди вишикувалися, в очікуванні заключних результатів. Зрештою, всі команди представляли свою школу достойно, але переможець повинен бути один. І місце посіла команда Семенівського НВК №2 з результатом 442 бали, ІІ місце – Семенівського НВК №1 з результатом 412 балів, ІІІ місце розділили команда Устимівської ЗОШ та Веселоподільської ЗОШ з результатом 392 бали у кожної.

При оцінюванні суддями враховувалися артистизм, кмітливість, дотепність, змістовність, оригінальність, хореографічна і вокальна майстерність тощо. Всі без виключення учасники фестивалю отримали подарунки, та головним здобутком конкурсу, безумовно, стали знання, можливість творчої реалізації та нові дружні стосунки.

Семенівський районний сектор ГУ ДСНС України у Полтавській області

Читайте також: 28 квітня 2016 року на базі Семенівського НВК №2 пройшов фестиваль Дружин юних пожежників.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Моя думка 27.04.2017 10:12
так тримати ;-)

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна