b_385_225_16777215_00_images_news_2017_06_4062017.jpg

У День Святої Трійці в Горошиному реалізувалась ще одна благодійна акція – відбулось урочисте відкриття у Будинку культури тренажерної зали, про яку мріяла сільська молодь, щоб мати змогу тренувати, гартувати тіло і душу, що є так важливо у сучасному житті. А тому з нагоди цієї події у день великого християнського свята, коли тільки-но завершилось богослужіння у місцевому, нещодавно збудованому теж за кошти благодійників храмі, зібрались жителі села, молодь, гості.

Прибули і славні земляки, з ініціативи та підтримки яких обладнано цей тренажерний зал – правозахисник, адвокат, заслужений юрист України, Почесний громадянин Семенівщини Олексій Васильович Баганець та керівник фермерського господарства «Журавель» Микола Сергійович Журавель. Сільський голова Юрій Олексійович Надточій привітав усіх присутніх із святом Трійці та відкриттям тренажерної зали. Він відмітив, що вже стало традицією щось у селі відновлювати, будувати, облаштовувати, придбавати за рахунок благодійників Олексія Васильовича та Миколи Сергійовича. Це і ремонт ФАПу, Будинку культури, опалення в клубі, освітлення вулиць села, облаштування дитячого ігрового майданчика у селі Гаївка, придбання музичної апаратури для школи тощо. Тренажерний зал теж обладнаний з ініціативи О. В. Баганця на М. С. Журавля. Було проведено ремонт кімнати, завезли тренажерне обладнання. Усе це зроблено для корисної зайнятості молоді, їхнього дозвілля, щоб більше часу приділяти власному розвитку. Юрій Олексійович подякував щедрим землякам за приділену увагу розвитку громади, що вони не стоять осторонь сільських проблем і приходять на допомогу у їх вирішенні. Побажав міцного здоров’я, прояву ентузіазму, наснаги на усі добрі справи для людей, щоб усі благодійні задуми здійснювалися.

Олексій Васильович Баганець у своєму виступі відмітив, що ідея облаштування тренажерної зали належить Миколі Сергійовичу Журавлю, земляку, вихідцю із села Баганці, відомості про існування якого вже датуються 1834 роком. Згодом село перейменували у Гаївку. «Ми виросли у маленькому селі, були забиті, але поряд із прагненням здобути хорошу освіту, займалися спортом. Згадую ті часи, коли в селі не було такого двору, де б не було турніка, гирі. У селі було футбольне поле, волейбольний майданчик, у долині річки Кривуха, в районі дитсадка (тоді в селі був дитсадок), грали у футбол. Микола Сергійович був меншим. Ми не брали його в команду, а він стояв на полі. Просили відійти з поля, говорячи, що це ж не твій двір. А він відповідав, що не забороняє, як ми й у його двір прийдемо, – поділився спогадами дитинства Олексій Васильович.

Я з радістю підтримав пропозицію Миколи Сергійовича, і ми з ним знайшли можливість організувати тренажерну залу, щоб ви, наші любі земляки, були здоровими, більше часу тренували тіло і дух. Навчаючись в інституті, на канікулах ми збирались у школі, грали у баскетбол, волейбол. Горошине завжди славилось розвитком спорту». Олексій Васильович рекомендував сільській владі організувати ефективне використання спортивної зали, тому що спортивне обладнання несе і небезпеку. Необхідно знайти ентузіаста, який із задоволенням організує її роботу. Питання оплати його праці буде вирішено. Олексій Васильович побажав усім здоров’я і повідомив, що ще придбали музичний центр для музичного супроводу під час тренувань у залі.

Священик місцевої церкви привітав усіх із Святом Трійці, побажав, щоб Господь доторкнувся до серця кожної людини, дав здоров’я тілесне і духовне, щоб кожен отримав для свого тіла підмогу. Тіло без духу не може бути. Фізична підготовка завжди буде допомогою у труді земному. Добре, коли людина тримає себе у формі. Недарма церква започаткувала пости, коли людина стримує себе фізично. Подякував Олексію Васильовичу і Миколі Сергійовичу за надану допомогу церкві. Руками багатьох людей збудований у селі храм. Із розбудовою храму відроджується село. Це не остання благочинність, яка іде від цих добрих людей, і Господь освятить цих благодійників, які роблять добро для людей. Хай Господь благословить ваші труди, дає сили на добрі справи. Молоді побажав зростати у міцному тілі і сильному дусі, бути надійною опорою для країни, а в майбутньому для розвитку суспільства. Він освятив тренажерну залу, благословив на труди.

 Дбаючи про молодь, дбають про майбутнє  Дбаючи про молодь, дбають про майбутнє  Дбаючи про молодь, дбають про майбутнє
 Дбаючи про молодь, дбають про майбутнє  Дбаючи про молодь, дбають про майбутнє  Дбаючи про молодь, дбають про майбутнє

Від молоді зі словами вдячності виступив Максим Каспір, відмітивши, що тренажерна зала була їхньою мрією. Висловив вдячність Олексію Васильовичу і Миколі Сергійовичу також за допомогу у відновленні стадіону (надання матеріалів, обладнання). Він вручив О. В. Баганцю у дарунок картину від свого однокласника, випускника 2012 року В’ячеслава Горошинського, студента Миргородського керамічного технікуму, який не міг бути присутнім на даному заході із-за участі у змаганнях із важкої атлетики (виборов І місце із жиму штанги у змаганнях у Миргороді). Картина намальована гелевою ручкою та аквареллю за мотивами творів Миколи Гоголя. Молодь села вручила благодійникам подарунки, а також подякувала виконавцю робіт Петру Миколайовичу Кулику.

Учениця 10-го класу Марина Брага висловила вдячність за надану можливість проводити час із користю і запевнила, що будуть берегти обладнання тренажерної зали. Директор школи Тамара Петрівна Ілляшевич подякувала за турботу про людей села, школярів, молодь і наголосила, що треба берегти усе, примножувати, використовувати з розумом та розуміти, що це зроблено з добром для людей, а за добро треба віддячувати добром і повагою.

На закінчення Олексій Васильович Баганець відмітив, що усе життя займався спортом і мріяв про належні умови для цього та необхідне обладнання. Розповів, що його батько був 8 років в армії після війни, привіз боксерську грушу, боксерські печатки, еспандер, з колгоспного двору приніс вісь від воза – усе для тренувань. Школа дає освіту, батьки – виховання, а здоров’я треба підтримувати самому, тренувати тіло і гартувати дух.

«Я не йду на роботу, поки не зроблю зарядку, хай це 30-40 хвилин, як у 20 років, так і зараз це інтенсивна зарядка, заняття із боксу, віджимання від підлоги, качання пресу, вправи на тренажерах тощо. Займаються спортом онуки і сини, 6-річний онук цими днями зайняв перше місце в Києві по карате», – із захопленням розповів Олексій Васильович і побажав молоді досягати життєвих та спортивних висот.

Після урочистостей із нагоди відкриття тренажерної зали діти і молодь приступили до огляду та виконання фізичних вправ на новому спортивному обладнанні. Здорова молодь – це здорова нація, це надійний і перспективний розвиток країни. Добре, що є люди, наші славні земляки, які розуміють важливість цього і дбають про розвиток української нації та рідної країни, проявляючи свою природну благородність.

Олена БУГАЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# sterva 09.06.2017 17:16
Молодці! Так тримать!!
# Oleg 09.06.2017 17:48
З якою метою піарять Баганця.Тільки не подумайте що я стараюсь кинути ложку дьогтю в це благородне діло,але всеж таки, Баганець не сходить зі сторінок цього сайту.Чому?
# Роза 09.06.2017 18:46
Олеже, а ти не в курсі????? Луценко створює свою партію "Юга і дгузі", Баганця висувають від партії!!!!!!! А взагалі, тут й орденоносну могли б піарити, от тільки її вже є де!!!!!!!!!!
# Oleg 09.06.2017 19:17
В його компанію мабуть входять,жінка,синок,кум Петро з сином,це так зказать костяк майбутньої партії.
# Кот 09.06.2017 19:41
Якби Куцовол так вкладав гроші в рідну іванівку і про нього б писали. Хоча про нього Календарша з Єлагіною кричать на кожному углі як радіорепродуктори з голосом Левітана
# Oleg 09.06.2017 20:00
Кот,так це піар і є,вкладання грошей з якою небудь вигодою.Вкладать можна гроші тихенько,не піднімать шумиху навколо цього на перший погляд добропорядного поступку.
# Кот 09.06.2017 20:12
Так хай хоть із вигодою вкладають, хіба це погано! Перечитай Леніна і його обгрунтування НЕПу
# Oleg 09.06.2017 21:32
Правильно Кот,вкладать це хорошо,але коли добираються до влади то забирають набагато більше чим вклали.Згадай диявольський бюджет,драконівські тарифи,в свій час ці кандидати теж вкладали щось щоб дорватись до влади,а потім забувають про свої обіцянки і забирають з процентами те що вклали.Наш так званий дептат теж голосував за цей бюджет і тарифи.
# мішель 09.06.2017 20:15
ВИБОРИ ПОКАЖУТЬ З ЯКОЮ МЕТОЮ...А пока розслабтесь і отримуйте задоволення ;-)
# Oleg 09.06.2017 21:35
Я бачу Мішіко ти вже 25 років отримуєш задоволення. :lol: :lol: :lol: :lol:
# мішель 10.06.2017 10:12
Та ото ж...А ТИ 25 років страждаєш |-)
# Vasilok 09.06.2017 19:57
Ну куди не зайди там -наша Мілка_Людмілка!Чи тобі, девочка, подобаються лозунги типу : Хай.., Так тримати..бачу подобаються нічого більше не скажеш...Так тримати, Людмилко!
# sterva 13.06.2017 13:54
Цитирую Vasilok:
Ну куди не зайди там -наша Мілка_Людмілка!Чи тобі, девочка, подобаються лозунги типу : Хай.., Так тримати..бачу подобаються нічого більше не скажеш...Так тримати, Людмилко!

А у мене законна відпустка і я на відпочинку..
# Цілком Таємно 09.06.2017 20:15
Олег попроси хойСБ напечатае на сайті кому давали допомого з тих хто відпрацьовуе по 10 годин на сайті для СБ то за гроші громади то це хуже чим Баганець за своі правда ж Олег.
# святослав 10.06.2017 01:14
Олено ! Скільки БРЕХНІ і рабської ЗАПОПАДЛИВОСТІ у цій твоїй статті ! Невже бабло і ,,тепле містечко,, у ригів настільки здатні ОПУСТИТИ тебе ! ,,Бережи честь з молоду,,-, якщо такі категорії тобі досяжні ...І напиши ПРАВДУ - про ,,непідкупного прокурора і його сина,, про вкрадену московськими попами українську церкву і зрадника пилипенка , про СПРАВЖНЮ метушню з цим усім у Горошино . Ти про ЧЕСНУ журналістику чула ?
# Ясне сонечко 12.06.2017 13:44
та при чому тут автор статті?? Олена тільки описала факт, а від вас скільки негативу. Вам не соромно. ви тільки бачите у людях погане. ваше особисте ставлення до прокурора нікого не обходить, а звинувачувати молоду дівчину, яка виконувала свою роботу, вам ніхто не дав право. давайте не будемо переходити на особистості.
# sterva 13.06.2017 13:52
Цитирую Сонечко:
та при чому тут автор статті?? Олена тільки описала факт, а від вас скільки негативу. Вам не соромно. ви тільки бачите у людях погане. ваше особисте ставлення до прокурора нікого не обходить, а звинувачувати молоду дівчину, яка виконувала свою роботу, вам ніхто не дав право. давайте не будемо переходити на особистості.

:-) :-) :-)
# Кіна не буде 10.06.2017 05:28
святослав ти хоч церкву не зачіпай. навіщо розпалюєш ворожнечу на релігійному грунті... даже в нас у районі живуть люди різних кофесій і вірувань іне потрібно принижувати їх вибір

почитай Стаття 161. Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або релігійних переконань
# Oleg 10.06.2017 06:50
Правильно Рибалка,рівність,а чому я ніде не бачу статистики,скількм за 25 років закрили шкіл і скільки открили церкв,а ти про рівність.
# мішель 10.06.2017 10:00
А хіба мова йде за приниження???Мова йден про те,що дурять віруючого переконуючи його,що Московський патріархат ніякого відношення до Росії не має...Але ж це брехня....А це вже порушення Закону Божого №(9 ;-)
# Oleg 10.06.2017 10:55
Мішіко,ну ти знову показуєш свою дурь.Я хоч і не віруючий але здогадуюсь що в законі божому немає ні країн ні континентів які б відрізнялись божими заповідями.Хватить колотить людей,хватить вносить розкл в супільстві прикриваючись церквою.Закон один на всій земній кулі.Хватить мішать політику і церкву.
# Кіна не буде 10.06.2017 11:08
Цитирую Oleg:
Мішіко,ну ти знову показуєш свою дурь.Я хоч і не віруючий але здогадуюсь що в законі божому немає ні країн ні континентів які б відрізнялись божими заповідями.Хватить колотить людей,хватить вносить розкл в супільстві прикриваючись церквою.Закон один на всій земній кулі.Хватить мішать політику і церкву.

Повністю підтримую ці слова...не слід нікому роздмухувати вогнище розбрату на релігійному грунті - бо наслідки цього дуже страшні..історія вчить нас цьому
# мішель 10.06.2017 12:03
Я хоч і не віруючий але здогадуюсь що в законі божому немає н......
Треба знати,а не здогадуватись той предмет,в якому ти збираєшся повчати...Бо це і є приклад несамовитої дурі ;-) ЗАКОН один.....І він гласить - НЕ БРЕШИ....То чи не той розколоює народ ,хто бреше???? 8)
# Oleg 10.06.2017 12:14
Мішіко,ти ще раз показав свою дурь.Тут не треба бути професором щоб знати вашу легенду,про творця землі,Адама і Єву.Релігія це філософія яка заснована на бажанні людини жити вічно.Но філософія предмет який може це повернути і поіншому.Що людина продовжить своє життя у вигляді дерева чи рослини.Хороша людина у вигляді вишні чи яблуні,а погана у вигляді якого небудь сорняка. :-|
# мішель 10.06.2017 12:38
Ну що ти мелиш....отямся.....Прости його Господи...
# Oleg 10.06.2017 12:52
От твоє слідуюче життя Мішіко буде у вигляді сорняка,тому що колись ти був не чесний,я тільки не знаю коли.Коли був комсомольцем чи зараз.Мені ці прощення по барабану,ти краще попроси прощення за тих хто людей до нитки обібрав.Що ж ти все галдиш про лагеря,голодомор,а про церкву мовчиш яка в середньовіччя живцем спалила міліони людей і це не одно століття.
# мішель 10.06.2017 13:11
Ти під ноги дивись,а не швендяй з повернутою головою :-)
# Oleg 10.06.2017 13:55
Інколи треба і голову повертать,щоб такі як ти ніж в спину не вткнув,або в стіну лобом не стукнутись.
# Кіна не буде 10.06.2017 11:04
Цитирую мішель:
А хіба мова йде за приниження???Мова йден про те,що дурять віруючого переконуючи його,що Московський патріархат ніякого відношення до Росії не має...Але ж це брехня....А це вже порушення Закону Божого №(9 ;-)

ні, просто непотрібно зачіпати тему релігії хто в що вірить і до якої церкви чи секти ходить .. кожен сам себе віповість перед Всевишнім за свої діяння Ніколи не слід докоряти й осуджувати інших, «Не судіть, щоб і вас не судили», - говорить Спаситель.
# мішель 10.06.2017 12:30
Не судіть БЛИЖНЬОГО свого.....а не прост-не судіть в тому є різниця.....Але -Блажен той,хто страждає за правду ;-)
# Цілком Таємно 10.06.2017 09:09
Святославе те як ви обходите дерибан нинышньоы влади ы рыжучи брехню правду там де розрышили наводе на думку по мынымуму це ворон ворону нехоче клювать.Аде ж твоя революцыйнысть чи по гарячцы нахапав прихватили а тепер пыдгавкуеш щоб не наповнили.
# Цілком Таємно 10.06.2017 09:15
Олег давай нащот церков не будемо іх у нас багато бо е у нас одна подрушка яка усе що ій подобаеться пограеться і викине так і з попами то одного випише то іншого хто не подобаеться в грязь втопче а ій вони дурачки за це ордени і медальки і святою за столом обявляють куди нам безбожникам.
# сергій 10.06.2017 23:39
а ій вони дурачки за це ордени і медальки і святою за столом обявляють куди нам безбожникам.
________________________________________
Кажуть знаючі люди що медальки проплачені, ну як у магазіні, так що то вже приватна власність.І взагалі хіба це погано - захотів медаль "За
взятие Иркутська", БАЦ і готово! Ні в кого такої іграшки нема, а в мене є!
# Роза 12.06.2017 19:24
"За взяття Веселого Подолу"!!!!!!!
# Гуманіст 10.06.2017 22:41
Святославе, пометушіться і ви в Погребняках. Зробіть хоч шось для людей, нахапав же не мало. І хатку кажуть не за вчительську зарплату облаштував. А молода журналіст написала шо бачила і відчувала. Вона при ваших "ригах" ще не працювала, була школяркою. Нічого надуманого у статті не бачу. Дівчина робить свою роботу за мінімальну зарплатню, а звинувачення настільки безглузді, що просто жах.
# Oleg 10.06.2017 23:02
Гуманіст,ти правий,робота журналіста висвітлювати всі події якими б вони не були і як би він сам до них не відносився,головне в його роботі об"єктивність.Він не повинен займати ту чи іншу сторону і викладати все без прикрас,а читачі і глядачі вже самі зроблять для себе висновки.
# сергій 10.06.2017 23:42
Хлопці, та не путайте журналіста з пропогандистом!
# sterva 13.06.2017 14:03
Цитирую сергій:
Хлопці, та не путайте журналіста з пропогандистом!

Не зовсім так- тут пропаганда здорового способу життя для дітей...і що в цьому поганого???
# Oleg 13.06.2017 16:34
Здоровий образ життя для дітей поняття примарне на сьогоднішній день в нашій державі.Тому що до здорового образу життя відноситься не тільки спорт,а і заражена атмосфера,заражена вода і неякісні продукти харчування.Яскравий приклад, це масове отруєння бджіл в районі.Це вам так звана передова агротехніка вирощування рослин.
# sterva 13.06.2017 13:56
Цитирую Гуманіст:
Святославе, пометушіться і ви в Погребняках. Зробіть хоч шось для людей, нахапав же не мало. І хатку кажуть не за вчительську зарплату облаштував. А молода журналіст написала шо бачила і відчувала. Вона при ваших "ригах" ще не працювала, була школяркою. Нічого надуманого у статті не бачу. Дівчина робить свою роботу за мінімальну зарплатню, а звинувачення настільки безглузді, що просто жах.

:lol: :D :lol: :-*
# Цілком Таємно 11.06.2017 07:53
Сергій ми ток устроені що якщо нам подобаеться робота журналіста то він герой а ні то наоборот так що хай вибачають іздержки професіі.Атак 100 процентів журналіст висвітлюе як він баче і розуміе ну а ми можем коментувать подобаеться чи ні.
# elpog 11.06.2017 12:20
Святославу стоіло б про себе написати який він був чесний при владі а не хаіти журналістку за прекрасну статтю.
# Ясне сонечко 15.06.2017 09:50
так він же цій же Олені інтервю сам давав))) Забув видно, а тепер відро лайна... Оце вся сутність... Прикро, що такі люди хотіли формувати владу...
# Роза 11.06.2017 12:25
Пане Святославе, митця може образити кожен!!!!!!!
# sterva 13.06.2017 14:00
Здорові діти- здорова нація!!!А журналістка умнічка!!!І при чому тут Баганець?

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна