24 серпня центр нашого селища буяв у кольорах – так у Семенівці весело святкували 26-у річницю Незалежності України.

Ведучими дійства були Лариса Гаркава, Олександр Новобранець та Олександр Аспіотіс. Із вітальним словом до всіх присутніх звернулись голова райдержадміністрації Віктор Федоренко, голова районної ради Віктор Юрченко, селищний голова Людмила Милашевич та благочинний Семенівського району отець Олексій.

У святковій концертній програмі виступили талановиті художні колективи та виконавці: ансамбль викладачів музичної школи, Вікторія Проскурня, Вадим Феніч та дитячий хореографічний колектив «Фурор». Запальними піснями розважали глядачів гості свята – пісенно-танцювальний колектив «Вікторія» (м. Полтава) і молодіжний гурт «DK-Dance» (м. Суми).

Свято надихає, єднає людей з прагненням до кращого життя, процвітання рідної держави!

mt_gallery: День Незалежності

Олена ДУШКО

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

+1 # святослав 30.08.2017 15:13
Лицеміри і фарисеї - не українська влада у Семенівці , разом з МОСКОВСЬКИМ попом ,,вітають,, семенівців з Державним святом ?! Де УКРАЇНСЬКІ СВЯЩЕННИКИ - лицедії ?! Війна у нас , з рашою , а ви ПОСТІЙНО ПРИНИЖУЄТЕ українців ! Ви ДІЙСНО ТАКІ ТУПІ , чи ЗУМИСНО ГЛУМИТЕСЯ над НАШИМИ святинями ?! Вітаю земляків-патріотів з цим Святом ! Слава Україні ! Смерть ворогам і їхнім посіпакам ! Слава Нескореним !
# Oleg 30.08.2017 16:36
Невеличка поправка.Пісенний ансамбль "Вікторія"і театр танцю "Діліжанс."
# Степан 30.08.2017 16:55
Дааааа Святосав мабудь Вам мазь вишневського потрібно не наносити на тіло а мазати замість масла на хліб і не три рази на добу а мабуть кожні п`ять хвилин можливо трішки й допоможе. Хочя мабуть й тут медицина безсильна.
+1 # Ігор 30.08.2017 17:51
Незалежність, колишнім радянськи країнам безболісно не давалась. Багато прикладів, Абхазія, Грузія, Осетія і тд. ..... зараз Україна далі ще буде не одна країна з війною. Наші люди УКРАЇНЦІ розумні мудрі досвідченні працьовиті енергійні миролюбні ввічливі досконалі ну звичайно хитрі))) ми можемо самі все робить, головне навчитись вести діалог, не чвари наклепи і всяку НЄСУЦВЄТІЦУ, а діалог. Навчитись домовлятись. Діалог всьому голова. За спиною і під "НІКАМИ" в інтернеті ми схожі на Арні. А в обличчя тяжко мовить, те що пишется в коментах. Хочу побажати нашій країні і всим людям миру добра і щастя.
# мішель 30.08.2017 17:59
Та ми такі хитрі,що вже самі себе обдурили |-)

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна