Помічник народного депутата К. Є. Іщейкіна Юрій Костюк відвідав Криворудську ЗОШ І-ІІІ ст., де на капітальний ремонт рулонної покрівлі цьогоріч надійшло 446 тис. грн.
«Важливо, щоб кошти були своєчасно освоєні, бо це і сплачені податки виконавця робіт (єдиний чи податок на прибуток) і заробітна плата працівників і придбання відповідних будівельних матеріалів (продавець яких теж поповнить держбюджет). Одним словом, кошти повинні не «висіти» на рахунках, а використовуватися і працювати на громаду. Друга сторона медалі – якість робіт. Але і тут все відповідно з нормами, підрядчик дає гарантію якості», – написав Юрій Олександрович на своїй сторінці у мережі Facebook.
На сьогоднішній день в Криворудській ЗОШ одна з найкращих екологічних бригад в Полтавській області. Тут навчається більше 70 учнів, а в цьому році 7 першокласників поповнили учнівські ряди, парти в яких, до речі, за європейськими стандартами – регулюються індивідуально до кожного учня. Також у школі діє прекрасний музей або «світлиця», як називає його директор Павло Бабарика, де зібрано старовинні речі українського побуту, а також унікальний експонат – книга-заповіт про довічне володіння колгоспами сільською землею.

