b_385_225_16777215_00_images_news_2017_11_P1470902.jpg

Народилася 15 листопада 1996 року в селі Веселий Подiл. У 2014 р. закінчила Веселоподiльську загальноосвiтню школу I-III ст.

У тому ж 2014 р. вступила на навчання до Хорольського агропромислового коледжу за спеціальністю «Монтаж, обслуговування устаткування i систем газопостачання» (стаціонарно), зараз студентка 4 курсу.

Окрім цього, навчається заочно в тому ж коледжі за спеціальністю «Органiзацiя i технологія ведення фермерського господарства». 10 листопада закінчує заочне навчання, з чим ми її вітаємо.

Відмінниця, занесена на Дошку пошани навчального закладу. А крім навчання, бере активну участь у громадському житті коледжу, в усіх заходах, які проводяться. Розкривши ще у школі в собі талант диктора, стала успішною ведучою усіх заходів. Активна учасниця конкурсів «Студентська весна» та огляду аматорського мистецтва, де декламує вiршi та виконує хореографічні танцювальнi композиції. У вільний від навчальних занять та художніх виступів час займається рукоділлям.

Майстерно декламує вiршi Ліля ще зі школи. Продовжила цю справу i в коледжi, неодноразово нагороджувалась грамотами. Також одержувала відзнаки як ведуча святкових заходів, концертів. Учасниця танцювального колективу «Любисток». Обожнює займатися рукоділлям, вишиває нитками та бісером, найбільш масштабною роботою вважає вишиту бiсером сорочку, яку вишила разом зі своєю бабусею.

Окрiм цього, складає орiгамi, виготовляє квіти з гофрованого паперу, виготовляє об’ємнi цифри та букви із серветок. Її захопленням є виготовлення веєра із пластикових ложок та вилок з оздобленням мереживом, перлами та iн.

Редакція газети «Вісник Семенівщини», сайт «Семенівські вісті» вітають Лілію, талановиту дівчину, із Днем народження.

Сьогодні хочем привітати
Людину добру і яскраву,
Здоров’я, щастя побажати,
З вами приємно мати справи.
Щоб посмішка ніколи не згасала,
Щоб не приходила біда,
Щоб грошей більше запасалось,
Щоб ні за що не було вам шкода.
Любові, радості, достатку,
Щасливих днів, ночей,
Щоб поважали маму й татка,
Щоб слізоньки не капали з очей!

Олена БУГАЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

+3 # Моя думка 15.11.2017 16:23
Вітаю з Днем народження! ;-)
+2 # Роза 15.11.2017 18:02
Вітаю!!!! Вже й спиртне продаватимуть!!!!!))))) Жартую, спиртне - то отрута))))))))))

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна