b_385_225_16777215_00_images_news_2018_01_IMG_9127.jpg

Для нашого села театральна вистава – це завжди подія, а ще коли її представляють добре знайомі односельці – просто подія року!

Час іде, а традиції не змінюються... 23 грудня 2017 року у залі Очеретуватського СБК аматори театральної студії «Весела сімейка» показували виставу Володимира Канівця «Віддавали батька в прийми».

Усі учасники – це творчо обдаровані люди. Не рахуючись із часом, із роботою, а до того ж, кожен із них має сім’ї, вони кожного дня упродовж більше двох місяців поспішали до сільського клубу на репетиції, щоб розважити односельців і внести долю позитиву в їхнє буденне життя.

І ось настав той час. У залі тепло, затишно, на стінах висять картини, на вікнах штори. Глядачі завмерли в очікуванні. Тиша... Відкривається сцена. Будинок... Невістка Ольга вправляється по господарству. З’являється Чухниха, яка намагається віддати в прийми до Генеральші свого кума.

Оплески в залі не вщухали. Настільки все було оформлено майстерно, підібрані аматори, їхні костюми, мова, що зал був просто у захваті. А коли на сцену винесли гусака, до того ж живого, це ж треба так його приручити, щоб він теж вів себе в ролі артиста. Ролі виконували жителі села, не маючи спеціальної освіти чи досвіду в театральному мистецтві.

На кожну дію учасники вистави перевдягалися, посміхалися, кожен із них віддавав глядачеві свою душу, талант, свої почуття, енергію. Просто це треба було побачити своїми очима, як талановито, майстерно виконувалася та чи інша роль. А як стримано, уміло, по-дитячому роль онучки виконала найменша десятирічна учасниця вистави Катя Котик. Час минув непомітно. Вдячні глядачі щиро захоплювалися односельцями-аматорами, дарували квіти та висловлювали побажання.

Ролі виконували: Платон Клименко – Анатолій Карабаза, Генеральша – Валентин Єлагіна, Микола – Леонід Якимов, Ольга – Валентина Беркало, Жанна – Любов Герда, Жора – Сергій Єрьомін, Антоніна – Тетяна Ритченко, Аня – Катя Котик, Чухниха – Надія Солод, Плескач – Петро Ритченко, Брус – Леонід Одновол, Людмила Олексіївна – Світлана Одновол, музичне оформлення – Ірина Котик, художнє оформлення – Леся Єлагіна, гусак та Ніна Вовк.

Від імені всіх глядачів бажаю творчого та оптимістичного настрою. У домівка хай завжди панують спокій, затишок і мир. Посміхайтеся частіше – і всі негаразди минуть.

Наталія ГАРЯГА,
жителька с. Очеретувате

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

-1 # Моя думка 16.01.2018 09:14
браво! які молодці!
і їх запросіть до студії ;-)
-1 # Злидня 16.01.2018 12:53
)* )* )* 8))
# бамбула 16.01.2018 13:46
Мене дивує поведінка нашої громади.Почали вирізать наш бувший флагман переробної промисловості району,а ми все прикидаємося дурниками,пишемо всякий непотріб вмісто того щоб якось,хоч на сторінках цього сайту виразить своє відношення до цього дерибану.Я помню як в Глобино зупинили завод і що тоді там творилося.
# бамбула 16.01.2018 14:01
Це мабуть все по програмі декомунізації робиться.По мінусах на моєму коментарі я бачу що все вас влаштовує,а такі як я мішають вам інтегруватися в гейропу. :-|

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна