b_385_225_16777215_00_images_news_2018_06_DSCN1068.JPG

Прихід літа – це буяння зелені і квітів, довгі теплі дні, щедрі і ласкаві до кожної травинки та кущика, сонце і вода, пора здоров’я, відпочинку, ігор, засмаги...

А ще літо – це пора канікул. Діти в цей час набираються сил, весело проводять час, ходять на екскурсії. І ще надзвичайно цікаво влітку у бібліотеці. Цих золотих днів вистачає не тільки на сонце, річку, заняття спортом та рухливі ігри, а й на відвідування бібліотеки та читання книг.

Книга – мудрий друг і порадник, вона, не вміючи говорити, розповідає нам про пригоди і подорожі, про чудеса, про навколишній світ. В ній зібрана мудрість усього людства, яка передавалася із покоління в покоління і дійшла до наших днів.

Саме із «мудрими порадниками» – книгами, працівники Оболонської сільської бібліотеки знайомили своїх маленьких відвідувачів, відпочиваючих в літньому дитячому таборі «Сонечко», що працює при Оболонській ЗОШ І-ІІІ ст., які днями завітали на екскурсію під назвою «Про дива і таємниці у світі книги-чарівниці».

Діти завітали в чарівну оселю дитячої книги, яка не залишає жодну дитину байдужою. Тут їх зустріло розмаїття цікавих, яскравих книг та журналів. Новенькими палітурками книги посміхнулися до малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів.

Бібліотекар дитячого відділу книгозбірні Тетяна Моргун провела екскурсію, яка включала: знайомство з абонементом для дошкільників та учнів середніх класів, де діти познайомилися з фондом бібліотеки. Книг тут, звісно, не бракує – казки, оповідання, пригоди, фантастичні історії. Для маленьких користувачів була проведена вікторина-загадка «Якщо знаєш – відгадай, як не знаєш – розпитай!»

Завідуюча бібліотекою Надія Григорівна Нагорна ознайомила маленьких відвідувачів з відділом для дорослих – абонементом та читальним залом бібліотеки, де діти познайомилися з періодичними виданнями, довідковою літературою та художніми книгами, які читають їхні тата та мами. Вона розповіла дітям про правила поводження у бібліотеці та книжкові виставки.

Діти були активні, тож екскурсія до бібліотеки пройшла весело і цікаво. Чимало дітлахів зібралося на креатив-урок «Книга – джерело знань», під час якої діти малювали гроно калини, а прислів’я про книгу були ягідками на гроні, які вони приклеювали до кетягу.

Усміхнені обличчя дітей та сяючі оченята свідчили про те, що екскурсія всім сподобалась.

Оболонська сільська бібліотека

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Romashka 14.06.2018 09:59
Дуже б хотілося, щоб гаджети не витіснили в дітках любов до книг... Бо ніякі ігри й фільми книги не замінять.
# Сонечко 14.06.2018 10:04
з 1 червня по 1 вересня відключити інтернет і позабирать все :P
# Лара Крофт 14.06.2018 19:17
ага і дитинство...для них зараз гаджети - це все
# ІВАН 16.06.2018 20:28
А Семенівці бібліотека не потрібна.
Очільниця сама нічого не читає і розумні їй не потрібні.
# Роза 16.06.2018 20:58
Очільниця читає, якщо "правильно" напишуть!!!!! Під її диктовку))))))))))
# принцеска 18.06.2018 14:23
Маленькі ще читатимуть, а от старші..

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна