b_385_225_16777215_00_images_news_2018_03_kupiti-tyulpani.jpg

Кожного року жінки з нетерпінням чекають свято 8 Березня. Хоч дехто вважає його пережитком минулого, та все ж для більшості – це ще один привід сказати приємні слова коханим і дорогим жінкам.

Саме до цього свята краси та жіночності 7 березня в залі Семенівської РДА відбувся концерт. До того ж, цей день часто називають Святом весни, адже що ще так може відобразити жіночу природу, як ніжні березневі квіти, ласкаві промінці сонця та тепло. І всі свої найкращі вчинки чоловіки роблять саме заради  жінок. «І перемог досягаємо завдяки вам – гарним і душевним, мудрим і розумним, нашим мамам, дружинам, донькам! Ви підтримуєте, коли складно, надихаєте мріяти та втілювати мрії у життя. Без вас ми б не відбулися!», – неодноразово говорили зі сцени.

Щирі слова вітання лунали з уст представників влади: голови Семенівської районної державної адміністрації Віктора Федоренка, заступника голови районної ради Володимира Сербина, заступника голови Семенівської селищної ради Сергія Полупана. Також ними були вручені грамоти та відзнаки жінкам, які зробили вагомий внесок для покращення життя Семенівщини в тій чи іншій сфері. З вітальним словом та щирими побажаннями до представниць прекрасної статі звернувся депутат районної ради, голова Семенівської районної організації політичної партії «Рідне місто» Валерій Книш і подарував жінкам музичне вітання.

Святковий настрій присутнім дарували танцювальний колектив «Щаслива зірка», вокальні ансамблі «Рідна пісня», «Барви» й «Подоляночка», а також Вікторія Проскурня, Вікторія Мироненко, Оксана Приходько та інші артисти Семенівщини.

Святкова програма завершилася теплими словами: «Шануймо жінок, друзі. Даруймо їм привітання, увагу, квіти.

Найкращі квіти хочеться в цей день принести вам,
Найкращі всі слова. Щоб більше линуло в житті пісень,
І лиш весна в душі цвіла!

Тетяна КОРНІЙЧУК

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна