b_385_225_16777215_00_images_news_2020_04_2_43.jpg

Третього квітня голова райдержадміністрації Іван Дзус провів позачергове засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС. Першим розглядалося питання: «Про особливості роботи територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відповідно Плану підготовчих та організаційних заходів щодо забезпечення продуктовими наборами окремих категорій населення».

Директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Семенівської РДА Світлана Феніч повідомила, що на сьогоднішній день опрацьовані списки найбільш вразливих верств населення, які потребують допомоги на території району, а також, що продуктові набори сформовані через регіональну торгову мережу магазинів АТБ (кожен з наборів – це 12 кг необхідних продуктів). Обговорювалось питання забезпечення доставки громадянам.

Другим питанням, що обговорювалось сьогодні, було питання: «Про організацію та додержання самоізоляції (обсервації) особами, які мали контакт з хворими або хворіють на гостру респіраторну хворобу COVID-19. Мова йшла про те, що громадяни, які мали контакт з хворим або хворіють на гостру респіраторну хворобу COVID-19 підлягають обов’язковій обсервації (самоізоляції) протягом 14 днів та повинні суворо дотримуватись режиму. Утворені робочі групи спільно з поліцією та медиками регулярно перевіряють як дотримуються громадяни Семенівського району зобов’язання про самоізоляцію, виявляють людей, які повернулися із-за кордону. Метою утворених груп є недопущення потенційно інфікованих до місць скупчення людей. У цьому повинні бути зацікавлені і самі громадяни.

За наслідками обговорення прийняті відповідні рішення та дані доручення відповідним особам.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

+4 # Друг Алины Кабаевой 08.04.2020 12:13
Неубедительно. Я им не доверяю.....
+1 # святослав 08.04.2020 20:28
ККД - ,,0,, ...! Чому ?! Повна професійна ДЕГРАДАЦІЯ від багаторічної бездіяльності і не компетентності . ,,Танцювать , співать , святкувать , розважатися - УСЯ реальна ,,робота,, нинішньої ,,влади,, Щоб вирішувати складні і відповідальні питання , з багатьох причин - вони НЕ ЗДАТНІ . Усе надзвичайно ,,запущено,, . Щоб повернути владу до ,,життя,, - мають прийти люди з іншим Світоглядом і іншими - ,,не шкурними,, Цінностями !

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна