Щойно відбулося засідання постійної комісії Семенівської селищної ради з питань планування бюджету, фінансів, податків, майна та соціально-економічного розвитку (голова Валерій Книш).

У ході засідання депутати вручили секретарю комісії Юлії Єлагіній почесний символічний «диплом секретаря» та розкритикували відео-виступ директора КП «Комунальник» Олександра Суркова.

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

-3 # Орион 14.01.2021 15:54
Переглядаючи відео видно по фону що знімалося в приміщенні селищної ради. Неважко злогадатися хто головний режисер за кадром. Після реорганізації і зміні керівника комунгосп став працювати набагато гірше. Так що як говорить приказка: "Нечего пенять на зеркало, коль рожа кривая"
-1 # Засиратор жизнєй брехунів 16.01.2021 16:55
коли було два камонгоспа сніг чистили . а якшо зробить три то вони сніг вопше одмінять 8)
+7 # святослав 14.01.2021 17:02
,,Оригінальний,, стиль роботи цієї комісії! ,,Жарять,, УСІХ підряд !Уже третій місяць! Але , якщо без іронії,такі ,,грамоти-ПАМ'ЯТКИ,,посадових обов'язків ТОРЖЕСТВЕННО і публічно треба було вручити головам ОТГ , щоб не було постійних зловживань владою! ОСОБЛИВО - безграмотному голові Оболонської ОТГ БП,який ОДНООСІБНО, зробив усі кадрові призначення ,,поза спинами,, депутатів, абсолютно не прозоро,не законно, і без їхньої участі ! Повний ,,безпредєл,,в ОТГ! А депутати тоді - для чого?!
+1 # Геннадий 16.01.2021 19:30
Там. где депутаты - лошары, так и есть. :sad:
+2 # Орион 16.01.2021 18:23
А тим часом жоден переїзд не посипаний протиожеледною сумішшю. Вже була аварія на заводському переїзді. Передній зупинився на знак, заднього несе і б'є в задок стоячого.А якщо і просто зупинився, то тебе покрутить доки рушиш. І цікаво чи поліція склала акт на керівництво комунгоспу за невиконання обов'язків і непосипані особливо небезпечні ділянки?

Рейтинг:  5 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда активна