b_385_225_16777215_00_images_news_2015_News_3fc9bd90694d.png

Наталія Петухова, методист райметодкабінету: «Учні Семенівського району беруть активну участь не тільки у предметних олімпіадах, а й у Міжнародному мовно-літературному конкурсі Т. Г. Шевченка та Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. У цьому році 74 учні району довели, що добре знають життєвий і творчий шлях Кобзаря, показали свій творчий рівень, образність мислення, уміння розрізняти жанрові і стильові особливості тексту, належний рівень знань. У районному етапі І місце зайняли учні: Юлія Міщенко (8 кл. НВК №2, уч. Л. Г. Скрипніченко), Анастасія Пилипенко (11 кл. НВК №2, уч. Л. Г. Скрипніченко), Вікторія Чайка (7 кл. НВК № 2, уч. Л. Г. Скрипніченко); Тетяна Пасько (5 кл. НВК №1, уч. З. В. Заложчик), Лілія Дубовик (10 кл. НВК №1, уч. А. А. Прудка), Анастасія Новохатько (9 кл. НВК №1, уч. З. В. Заложчик). У ХV Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика взяли участь 77 учнів із 20 загальноосвітніх навчальних закладів району.

Вибороли І місце учні Семенівського НВК №2 – Юлія Міщенко (8 кл., уч. Л. Г. Скрипніченко), Вікторія Чайка (7 кл., уч. Л. Г. Скрипніченко), Богдана Романенко (9 кл, уч. Н. К. Шульга); Семенівського НВК №1 – Олена Календарь (11 кл., уч. Н. В. Стеценко), Лілія Дубовик (10 кл., уч. А. А. Прудка), Наталія Календарь (6 кл., уч. З. В. Заложчик) та учениця Горошинської ЗОШ І-ІІІ ступенів Марія Циклаурі (5 кл., уч. І. О. Максимович). Висловлюю повагу та щиру подяку вчителям, учням за пророблену роботу, батькам – за підтримку своїх дітей. Ми пишаємося високими досягненнями вчителів шкіл Семенівщини, які, незважаючи на нелегкі часи для нашої держави, складні умови проведення конкурсів і змагань обласного та Всеукраїнського рівнів, наполегливо, творчо та результативно працюють, захищають честь нашого району».

Людмила Лопата, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації: «Як дитина, так і її наставники та батьки чекають успішних результатів олімпіад, але змагання обласного масштабу – зовсім інший рівень, ніж районний. У цих змаганнях беруть участь діти з усіх районів, тому серед учнів ведеться нелегка боротьба за перемогу. Та й зміст завдань істотно різняться від районного. Незважаючи на це, ми вибороли призові місця в області. Переможцями стали 20 учнів. Це школярі Семенівського НВК №1 – Ірина Котло, Анастасія Новохатько, Аліна Тіщенко, Аліна Махно, Марина Кисляк, Лілія Дубовик, Алія Дорошенкова, Валерія Киба; Семенівського НВК №2 – Маргарита Дунай, Станіслав Клименко, Анастасія Пилипенко, Ігор Дреєв, Дмитро Матухно, Ольга Іващенко; Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. – Сергій Савинський, Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст. – Олександра Сирота та Жовтневої ЗОШ І-ІІ ст. – Зоя Захарченко. Уперше за довгі роки ми отримали перемогу з хімії – Зоя Захарченко із Жовтневої ЗОШ І-ІІст. (9 кл., уч. О. С. Календарь), та з біології – Олександра Сирота із Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст. (8 кл., уч. К. І. Власенко). Найкращі результати показали учасники олімпіад з української мови та літератури, біології, англійської мови. Проблемними залишаються фізика та інформатика.

Якісний показник результативності знизився, адже цього року ми маємо тільки одне І місце, а в минулому році було 4. Приємно, що переможцями обласного рівня стають і учні сільських шкіл. Серед учителів, які вибороли зі своїми вихованцями найбільше призових місць для району, варто відмітити І. І. Лопату (3 місця), Н. О. Чигринець (2 місця), О. А. Юрченко (2 місця) та Ю. А. Кузуб (2 місця). Лідерами за результативністю навчання є, звичайно, Семенівський НВК №1 та Семенівський НВК №2. У цих навчальних закладах працюють висококваліфіковані, творчі, згуртовані педагоги на чолі з директорами Л. М. Вітер та Г. М. Сірченко. Досягнення наших учителів та учнів ми не залишимо без уваги, у цьому році виділено 30 тисяч гривень на преміювання. Бажаю, щоб навчання для дітей було на першому місці, адже це стежинка в майбутнє. Якісний показник їхнього навчання є перспективою вступити у престижні вищі навчальні заклади».

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_polupan_galina.jpgГалина Полупан, завідуюча Семенівського районного методичного кабінету:

– З метою підвищення інтересу до поглибленого вивчення навчальних предметів, пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді з 1 листопада по 7 грудня 2014 року було проведено ІІ (районний етап) Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, у якому взяли участь 303 учні з 20 загальноосвітніх шкіл району. Районні олімпіади проводилися з 11 навчальних дисциплін: української мови та літератури, англійської мови, історії, географії, хімії, біології, астрономії, математики, фізики та інформатики. Переможцями стали 106 учасників: дипломів І ступеня – 32, ІІ ступеня – 29, ІІІ ступеня – 45. Найбільшу кількість дипломів отримали учні Семенівського НВК №1 імені М. М. Хорунжого (37), Семенівського НВК №2 (26), Оболонської ЗОШ І-ІІІ ст. (10), Заїчинської ЗОШ І-ІІІ ст. (9). Із загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступенів у районних олімпіадах взяли участь 33 учні, 5 з них стали переможцями. Це учні Жовтневої (3), Паніванівської (1) та Пузирівської (1) шкіл. Школярі беруть участь не тільки в предметних олімпіадах, а й у конкурсах, це «Кенгуру», «Соняшник», «Колосок», «Левеня», «Лелека» та інші.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна