b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1240353.jpg

У Літературній вітальні, нещодавно відкритому відділі Семенівського районного краєзнавчого музею, 16 липня зустрічали хлібом-сіллю дорогих гостей. Цього разу на зустріч з громадськістю селища, журналістами, самодіяльними поетами, прозаїками прибули наш земляк, академік, доктор технічних наук, професор, інженер-винахідник, відомий учений, завідувач кафедри електромеханіки Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут» Василь Шинкаренко; кандидат історичних наук, співробітник інституту історії України Валерій Рекрут, професор Полтавського університету економіки і торгівлі Мирослав Аліман і кандидат історичних наук, колишній директор Київського кооперативного, економічно-правового коледжу, наш земляк Федір Ленченко, а також голова райдержадміністрації Віктор Федоренко та селищний голова Людмила Милашевич.

Упродовж зустрічі, яка тривала понад дві години, гості активно спілкувалися з присутніми, розповідаючи про себе, свій творчий шлях, відповідали на запитання, що цікавили присутніх. Усі були в захваті від надзвичайно цікавої екскурсії по залах музею, яку провела працівник цього закладу культури Любов Мазанько. Біля особливо цікавих експонатів, а їх безліч, учасники екскурсії зупинялися на кілька хвилин і, затамувавши подих, слухали захоплюючу розповідь екскурсовода, фотографували стенди музею, речі, які зацікавили. Гості залишили в книзі відгуків відвідувачів музею записи, подякувавши за змістовну екскурсію і безцінні експонати, зібрані упродовж багатьох років, за збереження і примноження історичного минулого і сучасного життя сіл і селища району.

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1240377.jpgВасиль Федорович Шинкаренко, Валерій Пилипович Рекрут, Мирослав Васильович Аліман і Федір Іванович Ленченко подарували музею свої книги, залишивши автографи. Далі гості побували в Семенівському НВК №2, де знайомилися з навчальним закладом, мали нагоду милуватися чудовими картинами, настінним розписом учительки образотворчого мистецтва, керівника художньої студії Жанни Романенко. Перебуваючи у Веселому Подолі, на батьківщині Л. І. Глібова, гості побували в історико-краєзнавчому музеї місцевої Веселоподільської ЗОШ І-ІІІ ступенів, в одному з найстаріших шкільних музеїв, заснованому в 60-х роках минулого століття, де зібрано цінні, ексклюзивні експонати про перебування у Веселому Подолі О. С. Пушкіна, Т. Г. Шевченка, про родове гніздо козацької старшини Родзянок. Саме тут, у цій благословенній тиші, свого часу поселився князь Олександр Мещерський, до дружини якого, Катерини, часто приїздила сама Марія Заньковецька, щоб помилуватися в маєтку-палаці картинною галереєю князя, де були оригінальні шедеври світового мистецтва Лукас Кранах, Вагелліо Тиціан і навіть Сандро Боттічелі, його знаменита «Мадонна». Про цікаві факти розповіла гостям завуч школи, голова ради музею, досвідчений екскурсовод Лідія Забара.

Цього ж дня гості побували в селах Вереміївка та Біляки, зустрічалися з настоятелем храмів, благочинним УПЦ Київського патріархату в Семенівському районі отцем Іваном, побували на будівельному майданчику, де розпочато будівництво Вереміївського храму святого пророка Єремія, завітали також до Біляківської Свято-Покровської церкви, спілкувалися з членами родини отця Івана. Залишаючи під незабутнім враженням наш край, по дорозі до столиці гості побували в Лубенському Мгарському монастирі.

b_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1240371.jpgb_385_225_16777215_00_images_news_2015_Zhittya_raionu_P1240375.jpg

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# вічіслав 27.07.2015 21:29
о , які люди ! :-? :roll: )

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна