Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2015/Zhittya_raionu/21_07/P1240403.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2015/Zhittya_raionu/21_07/P1240403.jpg'
P1240403.jpg

На Семенівщині тривають жнива. У цей досить короткий, але надзвичайно відповідальний період, ніби увесь район живе у ритм із трудівниками полів, адже необхідно встигнути швидко і якісно зібрати та зберегти врожай. Попри невеликі дощі, що час від часу перепадають, трохи стримують темпи жнив, бо буквально через день доводиться чекати до полудня, доки колоски підсохнуть, вологість зерна знизиться. Та все ж надія на хороший врожай все-таки є. Цьогоріч, як і весною, на вагу золота кожна погожа днина, отож її не втрачаємо. Ми прямуємо до села Очеретувате Семенівського району, де на місцевих ланах хазяйнує ПСП «Дружба». Солодкий запах стиглої пшениці, гарячі дні й теплі ночі, сповнені гуркотом комбайнів, високі скирти і гори золотого збіжжя – усе це означає, що жнива тут ідуть повним ходом.

Поля тут здаються безкрайніми, і ніби торкаючись до голубого неба своєю золотавою жовтизною, утворюють істинно національні кольори. Тут панує атмосфера вільної української душі. Жнивне поле – це особливе місце для аграріїв: високо у небі співають жайворонки, крізь марево гарячого повітря вдалині видніється комбайн, який наче могутній криголам розрізає янтарне море пшениці і впевнено рухається вперед. По полю гордо крокують лелеки.

Обмолот хлібів в «Дружбі» йде злагоджено, роботи вистачає і на жнивних ланах, і на інших полях. Все збіжжя з полів великоваговими автомашинами транспортується на потужний зерновий тік, де ретельно доводиться до високих якісних показників. Зерно в господарстві високоякісне. Перші його партії вже активно розвозяться пайовикам в усі куточки Семенівщини. Зважаючи на те, що пайовики господарства проживають в різних селах, їм привозять сільськогосподарську продукцію додому. Адже у ПСП «Дружба» в першу чергу піклуються про жителів села. На підприємстві зазначають, що кожного року нарощують свої потужності та докладають усіх зусиль для того, щоб зібрати кращий урожай у порівнянні з минулими роками. Із самого ранку до пізнього вечора хлібороби трудяться в полі, аби у кожного був хліб на столі, адже не випадково земля віддячує щедрим врожаєм лише справжнім господарям.

mt_gallery: Липнева пора врожайна 2

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Сергей 24.07.2015 13:44
Молодці!Гарного врожаю.
P.S.Воістину "тяжела и не казиста" робота оператора.Пилі мабудь наглотався з камаза та комбайна? :lol: :lol: Матеріал гарний 8)

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна