Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2015/Turizm/DSCF6335.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2015/Turizm/DSCF6335.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2015/Turizm/DSCF6325.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2015/Turizm/DSCF6325.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2015/Turizm/DSCF6341.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2015/Turizm/DSCF6341.jpg'
DSCF6335.jpg

Туристична діяльність сприяє формуванню активної життєвої позиції. Туризм допомагає загартувати організм, зміцнити здоров’я, розвинути витривалість, силу і інші фізичні якості, здобути прикладні навички. Напередодні Міжнародного Дня туризму, який відзначається 27 вересня, в Худоліївській школі були проведені туристичні змагання. Саме слово «туризм» походить від французького, що означає прогулянка, подорож. Тому місцем проведення вибрали Худоліївський ліс, де є всі умови для спортивно-туристичних змагань. Оскільки туристська діяльність проводиться в більшій мірі в колективі, коли один залежить від другого і в обов’язковому порядку вимагається тактовність, уважне ставлення один до одного, ми розділили учнів на три команди, включаючи молодші і старші класи.

Капітани разом з командою мали придумати назву і девіз команди. Прибувши на місце проведення змагань, до будиночка шкільного лісництва, що на березі озера Судебське, юні туристи посмакували смачним сніданком, а пізніше і обідом, які приготувала кухар І. І. Срібна. Був також оголошений конкурс на кращого рибака, в якому переміг Микола Побіда. У той час, коли керівники та судді готувались до змагань, команди грали у волейбол. Після гри керівник шкільного лісництва та працівник НПП «Нижньосульський» М. І. Козлов провів дуже цікаву і змістовну екскурсію в природу. Далі була туристична естафета, яка включала в себе такі етапи: розкладання багаття, топографічні знаки, складання рюкзака та в’язання вузлів. Діти з цікавістю і захопленням виконували всі завдання. У цей час учні молодших класів робили картину з природних матеріалів під керівництвом класних керівників. Були також конкурси з наметами та спальними мішками – найнеобхіднішими атрибутами туристів. Не обійшлося в цей день і без іменин. Свій День народження відзначав учень 5 класу Олександр Чаленко. Його привітали директор школи В. А. Костяний та всі учасники змагань. І нарешті останній конкурс «смуга перешкод», який і визначив переможця. Ним стала команда «220 В», капітан команди Валентин Артеменко.

Увесь педагогічний колектив брав активну участь в організації і підготовці цих змагань. Юні туристи поверталися із туристичного походу з масою позитивних емоцій і вражень.

Світлана МАХНО,
вчитель фізичної культури Худоліївської ЗОШ І-ІІІ ст.
DSCF6325.jpg DSCF6341.jpg

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  1 / 5

Звезда активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна