b_385_225_16777215_00_images_news_2019_pasika_agro-2019-99472.jpg

Виставка-турсалон «Туристична Полтавщина», у якій «Меди Межиріччя» брали участь, представляючи медову продукцію в широкому асортименті а також якісну соняшникову олію холодного віджиму була гарною підготовкою до «Агро-2019».

Цей захід відбудеться з 4 по 7 червня в м. Києві. На сьогодні «Агро-2019» має на меті зарекомендувати себе більш ніж агровиставкою, а щоб це була найбільша агропромислова подія в Україні та Східній Європі.

«Агро-2019» має стати ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України. Саме для цього програма виставки передбачає низку ділових заходів, які забезпечують відкритий діалог між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Агровиставка щороку збирає дедалі більше учасників і відвідувачів. Цьогоріч Асоціація «Кластер «Меди Межиріччя» із задоволенням представить власні досягнення а також досягнення своїх партнерів, що відкриє можливості для співпраці з країнами-лідерами. Щороку ми намагаємось відвідувати вітчизняні виставки та переймати досвід, вчимося у колег досягати вищих і кращих показників.

Пошук нових партнерів і можливостей для реалізації медової продукції і не тільки — наше пріоритетне завдання. Ми намагаємося розставити акценти на натуральності продукції з території Полтавського краю.

Координаційний центр

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  3 / 5

Звезда активнаЗвезда активнаЗвезда активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна