Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/s_roi/semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_2.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/s_roi/semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_2.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/s_roi/semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_1.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/s_roi/semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_1.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/s_roi/semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_3.JPG'
There was a problem loading image 'images/news/2014/s_roi/semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_3.JPG'
semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_2.JPG

З 11 по 15 липня в м. Вітебськ (Білорусія) в рамках 23 Міжнародного фестивалю мистецтв «Слов’янський базар» проходив фестиваль творчості людей з обмеженими можливостями «Вітебськ-2014». Від України були запрошені представники і Семенівської районної організації інвалідів – Павло Кобильченко, Микола Буланий, Катерина Осіян та Катерина Клименко. Взагалі, сам фестиваль «Слов’янський базар» проходить 6-8 днів. У Вітебську на 8 літніх майданчиках проводяться конкурсні концерти, де змагаються аматори, діти та професійні виконавці з різних країн світу.

semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_1.JPGУ день приїзду нас зустрічала завідуюча оргвідділу БелООІ Ганна Циганкова. Після розташування в гуртожитку коледжу ми побували на концерті майстрів білоруської та російської естради, присвяченому 70-річчю перемоги над фашистською Німеччиною. Сам концерт відбувався на літньому майданчику Амфітеатру. У ньому брали участь групи «Сябри», «Чистий голос», «Квадро», артисти Т. Гварцетелі, Н. Бабкіна, хор Турецького та інші. Саму атмосферу цього шоу, спецефектів, величність та красоту Амфітеатру дуже важко передати словами.

На другий день у міському Будинку культури відбувалася конкурсна програма фестивалю, в якій брало участь більше 150 виконавців у 14 номінаціях майже з 10 країн Європи та Азії. Журі очолював заслужений діяч мистецтв СРСР Ігор Лученок. Перед початком фестивалю наші виконавці вручили голові журі І. М. Лученку та голові БелООІ В. П. Потапенку семенівське сало, полтавський коровай та українську горілку з перцем. Відрадно те, що, виступаючи в 3 номінаціях, незважаючи на гостру боротьбу за призові місця, відсутність досвіду виступів на такому рівні, наші виконавці М. Буланий та К. Клименко отримали дипломи ІІ ступеня, К. Осіян – ІІІ ступеня.

semenivschyna_na_slovianskomu_bazari_3.JPGУ заключний день фестивалю лише переможці і призери конкурсної програми брали участь у гала-концерті, який проходив у культурно-історичному центрі міста Золоте кільце «Двіна». Якщо в конкурсній програмі глядачі і учасники наших сприймали стримано, то уже в гала-концерті при виконанні пісень Миколою Буланим «Плот», Катериною Клименко «Виспівує соловейко», Катериною Осіян «На посошок» їх зустрічали оплесками, а над Вітебськом котилась луна: «Браво, Україна!», «Браво, Полтава!».

За інформацією Семенівської районної організації інвалідів.

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна