Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/pilipenko1.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/pilipenko1.jpg'
pilipenko1.jpg

У вівторок, 16 вересня, у другому читанні Верховна Рада підтримала Закон про люстрацію. Це вимога суспільства, яке бажає побачити справжнє очищення влади. Про необхідність люстрації я чую практично на кожній зустрічі, під час виїзних особистих прийомів мешканців у сільських радах, що проводжу протягом останніх місяців в окрузі. Тому ухвалювати цей Закон було необхідно, навіть розуміючи його недосконалість. Саме тому я голосував «за» прийняття.

Ми не можемо стверджувати, що після його підписання президентом у нас все відразу стане нормально і влада моментально очиститься. Але це є серйозний початок усіх змін, які закладають важливі механізми у систему державної служби України. Це, зокрема, декларування прибутків і видатків високопосадовців, контроль за судовою владою у частині корупції. Процес очищення влади довготривалий і може зайняти роки і місяці. Важливим у цьому процесі є те, щоб люстрація у руках політичних шахраїв не перетворилася на засіб зведення особистих і політичних рахунків, щоб механізм застосування люстрації, спрямований у тому числі і на боротьбу із корупцією, не став джерелом ще більшої корупції. Лише у випадку правильного виконання усіх механізмів, які закладені у законі про люстрацію, ефект від нього буде видно вже за рік.

Володимир ПИЛИПЕНКО,
народний депутат України

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Комментарии  

# Рибак 18.09.2014 19:41
а механізмів якраз у Законі чітко і не прописано! Хто читав, той знає.
# Aleks 19.09.2014 11:57
Люструвати всих крім себе.
# Аттила 19.09.2014 12:06
Ворон воронові...
# Дульсинея 19.09.2014 16:05
я той закон не читала, але в мойому поніманії десь четверта частина бєлого дома нашого робила при комуністах, кгбістах , при яниику і т.д і т.п.Шо, всіх мітлою?Я то не протів, але кого вмісто них?Я теж розумію постулат товариша сталіна про те, що незамєнімих людей немає.Але все ж таки робити треба зараз, вчиться немає коли.Поживемо побачимо. :-|
# Українець 20.09.2014 03:12
якраз у нас любий закон у щось обовясково та й перетворяеться :zzz

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна