b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_mistral.jpg

Угода з Росією щодо вертольотоносців типу "Містраль" буде виконана в разі дотримання домовленостей про припинення вогню і успішного просування політичного процесу в Україні. Про це сказав президент Франції Франсуа Олланд на прес-конференції в Єлисейському палаці, передає УНН з посиланням на ІТАР-ТАРС.

Говорячи про санкції, президент Франції зазначив, що вони були необхідні. Разом з тим він констатував, що санкції позначаться не тільки на Росії, але і на Європі - на її економічному зростанні. У цьому зв'язку, визнав Олланд, всі сторони зацікавлені у врегулюванні ситуації в Україні.

За підсумками саміту НАТО в Уельсі Олланд заявив, що остаточне рішення про поставку Росії першого вертольотоносця типу "Містраль" буде прийнято в кінці жовтня. Він знову відзначив, що мова не йде про скасування контракту, проте пояснив, що передача російській стороні корабля буде залежати від двох факторів: введення в дію угоди про припинення вогню, підписання якого Олланд вітав, а також досягнення "політичної угоди" між залученими в конфлікт в Україні сторонами.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостаточно прав для комментирования:( Пожалуйста зарегистрируйтесь на сайте!

Рейтинг:  0 / 5

Звезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активнаЗвезда не активна